1. mistrovské utkání "A" mužstva

26.8.2014

FK ČECHIE KRALUPY - SOKOL ZÁRYBY,,B“ 4:1 (0:1)

FK ČECHIE KRALUPY - SOKOL ZÁRYBY,,B“ 4:1 (0:1) Branky: Paprňák 3x, Kovář 1x Hubička D Mynařík Vydřihost Prejza Paksi Vlk Hubička Seifert Dvořák Sluka Kovář Střídali: Paprňák, Petříček, Szajko, Měchura, V sobotu 23.8. jsme odehráli 1.mistrovský zápas na našem stadionu.Soupeřem bylo mužstvo Sokola Záryby které mělo zkušené mužstvo doplněné mladými hráči.Pro nás to byl vstup do neznáma protože jsme se soupeřem neměli žádné zkušenosti a nevěděli jsme co nás čeká.Začátek prvního poločasu byl vyrovnaný a šance se střídali na obou stranách.My jsme měli šanci už ve 2min.zápasu.Vlk uvolnil Kováře ale ten nedokázal překonat brankáře.Byl z toho jen roh z kterého jsme nic nevytěžili.Ve 12min.uvolnil výborně hrající Vlk Kováře.Ten ale špatně zpracoval míč a brankář hostí zachránil.Hosté hrozili dlouhými nákopy za naší obranu a nutili ji k chybám.V 16min. naše obrana chybu udělala.Po ztrátě míče ve středu pole soupeř podnikl rychlý útok po pravé straně a následoval centr do našeho vápna.Po zmatku v naší obraně se prosadil soupeř a bylo to 0:1. V21min jsme mohli vyrovnat.Hubička uvolnil Kováře a ten vyrovnal.Gól nebyl uznán pro postavení mimo hru.Ve 25min. přišla opět chyba obrany.Na poslední chvíli dokázal Vydřihost unikajícího útočníka hostí čistě zastavit.Potom jsme už iniciativu začali přebírat my.S chutí hrající Vlk zásoboval naše hráče gólovými přihrávkami.Ti se ale nedokázali střelecky prosadit.V 35min. Vlk uvolnil Hubičku ale jeho střelu zablokovala obrana.Ve 43min.Vlk uvolnil Kováře.Ten místo střely hledal Sluku který ale neprostřelil hradbu těl.Ve 44min. měl dvě možnosti na vyrovnání Prejza.Po rohovém kopu se dostal k hlavičce ale trefil jen hráče v bráně.Odražený míč který se k němu opět dostal nedokázal protlačit do sítě.Poločas tak skončil 0:1. Ve 46min. trenér Hořínek vystřídal Seiferta a do útoku poslal Paprňáka.Tato změna přinesla oživení útoku a obrana soupeře nestíhala pokrývat naše hráče.Ve 48min. jsme se dočkali vyrovnání.Paprňák se uvolnil a křížným pasem našel Kováře který střelou do prázdné branky vyrovnal na 1:1.Náš tlak pokračoval a soupeř s námahou odvracel.Rozehraný rohový kop zakončil Paprňák hlavou a bylo to 2:1.Soupeře už opouštěli síly a tak jsme si začali vytvářet gólové šance.V 58min se uvolnil Kovář a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórovaní Vydřihosta.Ten trefil jen tyč.V 62min. po střele Kováře se k odraženému míči dostal Paprňák a bylo to 3:1.V 70min. trenér Hořínek provedl další střídání.Zraněného Paksiho nahradil Měchura.V 77min. se neudržitelný Paprňák opět dostal do šance.Z velkého úhlu ale netrefil branku.V 78 min trenér Hořínek provedl hned dvojí střídání.Odešli Dvořák a Kovář.Do hry šli Petříček a Szajko.V 80min. našel Petříček centrem Papňáka a ten svým třetím gólem v zápase zvýšil na 4:1.Do konce zápasu se už skóre nezměnilo. Pochvalu zaslouží i naši fanoušci kteří konečně náš tým značně povzbuzovali. HOŠI DĚKUJEM. 30.8. hrajeme další mistrovské utkání na našem stadionu se Sololem Cítov. PŘIJĎTE NÁM FANDIT V HOJNÉM POČTU.

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy