10. mistrovské utkání "A" mužstva

29.10.2014

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL ZÁLEZLICE 6:0 (4:0)

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL ZÁLEZLICE 6:0 (4:0) Branky: Paprňák 4x, Vlk, Hubička T, Hubička D Vydřihost Pejza Seifert Paksi Vlk Sluka Všolák Měchura Hubička T Paprňák Střídali: Jareš, Kovář Desátý mistrovský zápas jsme odehráli na domácím stadionu proti Sokolu Zálezlice.Soupeř nastoupil s devíti hráči a aby dostali co nejméně branek tak hru zdržovali, zakopávali míče a neustále diskutovali.Pro nás ale byl největší problém jejich ofsajd systém s kterým jsme měli velký problém.Přesto jsme měli hodně šancí ale naše produktivita je špatná.Skóre jsme otevřeli už v 7min.Vlk našel centrem Paprňáka a ten s přehledem překonal brankáře hostů.Šance narůstali ale nedokázali jsme je proměňovat.V 11min Měchura trefil jen břevno.Ve 12min Měchura uvolnil Všoláka ale ten střílel vedle.Ve 13min se do šance dostali hosté ale jejich zakončení skončilo na rohovém praporku.V 17min jsme měli další šanci.Vlk uvolnil Paprňáka jeho střelu brankář vyrazil k Všolákovi jeho dorážka ale šla vedle opuštěné branky.Ve 20min se uvolnil Měchura ale jeho pomalou přihrávku na volného Vlka zlikvidoval brankář včasným vyběhnutím.Ve 22min to Měchura napravil.Uvolnil Paprňáka a bylo to 2:0.Ve 26min Vlk přihrál volnému Všolákovi jeho střela šla přímo do brankáře.Ve 37min Vlk nacentroval na Paprňáka a ten svoji třetí brankou v zápase zvýšil na 3:0.Ve 41min si to tato dvojice z opakovala a Paprňák svoji čtvrtou brankou v zápase zvýšil na 4:0. Ve 46min trenér Hořínek provedl střídání.Hřiště opustili Měchura a Paprňák a nahradili je Kovář a Jareš.Ve 47min jsme mohli navýšit skóre.Po pravém křídle unikl Vydřihost a centrem našel Jareše.S jeho slabou střelou neměl brankář žádnou práci.V 64min se na naši nemohoucnost nemohl dívat Vlk.Na naši polovině sebral míč prohnal se kolem obránců soupeře a svoje sólo zakončil gólem 5:0.V 68min napodobil Vlka Vydřihost jenomže jeho střela do brankáře.V 78min měl šanci Kovář ale jeho lob brankář zlikvidoval.V 79min po pravé straně pronikl Prejza.Jeho centr Jareš sklepl k Hubičkovi a bylo 6:0.V 82min nasadil k sólu Paksi.Dal si míč mezi obránce ale jeho průnik zastavil hostující hráč zápasnickým chvatem který byl rozhodčím oceněn žlutou kartou.