11. mistrovské utkání "A" mužstva

6.11.2014

SOKOL STŘEZIVOJICE - FK ČECHIE KRALUPY 3:1 (2:1)

SOKOL STŘEZIVOJICE - FK ČECHIE KRALUPY 3:1 (2:1) Branky: Paprňák Hropko Mynařík Vydřihost Pejza Paksi Vlk Sluka Všolák Hubička T Měchura Paprňák Střídali: Další mistrovský zápas jsme odehráli ve Střezivojicích s místním Sokolem.Na začátku utkání byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách.Domácí jednu ze svých šancí dokázali v 10min proměnit a vedli 1:0.O minutu později bylo vyrovnáno.Střelcem naší branky byl Paprňák.O výsledku poločasu rozhodla 30min.Po zmatcích v naší obraně byli domácí důraznější v našem vápně a vedli 2:1. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání ale jednou nás zradil terén, po druhé neproměňování šancí.O konečném výsledku rozhodla 80min kdy domácí zahrávali tr.kop.Střela šla těsně k tyči na kterou náš brankář Hropko nedosáhl 3:1 pro domácí.Naši kluci nehráli špatný fotbal bojovali ale fotbal se hraje na branky a ne na krásu.