11. mistrovský zápas "A" mužstava

2.6.2014

FK ČECHIE KRALUPY - AFK VRAŇANY 5:1 (1:1)

 FK  ČECHIE  KRALUPY -  AFK VRAŇANY  5:1 (1:1)

 

Branky: Kovář 3x, Růžička, Paprňák

 

                                                         Hubička D

                                        Mynařík    Bulva   Prejza   Dvořák        

                                        Vlk    Všolák   Sluka    Hubička T       

                                                 Růžička     Paprňák

 

Střídali: Kovář, Seifert

 

 Jedenácté  mistrovské utkání jsme odehráli na domácí půdě FK  Čechie Kralupy proti AFK Vraňany.Toto utkání mělo nádech derby.V mužstvu Vraňan byli hráči kteří působili v FK Čechii nebo AFK Vraňany.Utkání začalo ve svižném tempu.Lépe začali hosté.Už v 7min.naše obrana nezachytila rychlý útok po pravé straně.Následoval centr.Naše obrana zazmatkovala a soupeř pohodlně otevřel skóre.Byla to jediná pohledná akce soupeře za 1.poločas.Jinak soupeř hrozil jenom střelami z dálky.Po obdrženém gólu jsme soupeře začali tlačit do jejich vápna.Šance přicházeli, ale nebyli jsme schopni je proměňovat.Za zmínku stojí 16min. kdy Vlkův centr Všolák poslal nad branku. V 18min. se ve vápně uvolnil Růžička ale nastřelil jen brankáře.Ve 28min. Vlk našel Hubičku.Jeho střela šla těsně vedle.Ve 32min.Růžička trefil tyč.Ve 33min. Sluka své sólo zakončil střelou vedle branky.Až ve 38min. jsme se radovali.Růžička si zpracoval centr Všoláka a tvrdou střelou nedal brankáři šanci 1:1.Ve 40min kopal Všolák tr.kop, který brankář s námahou vyrazil na roh.Z rohu nebylo nic.Ve 42min. mohl Paprńák posunout naše mužstvo do vedení.Jenomže jeho střelu brankář reflexivně vyrazil.

V poločase trenér Šole provedl změnu v sestavě.Tomáše Hubičku, který musel jít do práce, vystřídal Seifert.Protože soupeři pomalu docházeli síly začal být náš tlak čím dál výraznější.V 56min. se Růžička objevil sám před brankářem ale neproměnil. V 60min.provedl zastupující trenér Seifert další změnu v sestavě.Růžičku nahradil Kovář a hned se zapojil do útočných akcí. V 62 min. ještě úspěšný nebyl.Do vedení jsme se dostali v 64 min.Dvořák uvolnil Paprňáka a bylo to 2:1 pro nás.Tento gól nás uklidnil a na hřišti existovalo jenom naše mužstvo a přicházeli šance.      

V 65min.Kovář ještě nedosáhl na Vlkův centr ale v 75min. už byl úspěšný.Vlk zabojoval předložil Kovářovi a ten s přehledem proměnil 3:1.V 82 min.Bulva vyvezl míč z naší poloviny a krásně uvolnil Kováře 4:1.A lahůdka na konec.Sluka předvedl opět pěkné sólo.Obešel obranu a lobem přehodil brankáře.Na brankové čáře to pojistil Kovář a bylo to 5:1.Byl to Kovářův třetí gól v zápase.

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy