3. mistrovské utkání "A" mužstva

10.9.2014

SOKOL HOR.BEŘKOVICE - FK ČECHIE KRALUPY 6:2 (4:0)

SOKOL HOR.BEŘKOVICE - FK ČECHIE KRALUPY 6:2 (4:0) Branky: Jareš, Vlk Hropko Mynařík Vydřihost Prejza Petříček Vlk Sluka Paksi Dvořák Jareš Paprňák Střídali: Poláček, Kovář, Měchura V sobotu 6.9 jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému zápasu na horkou půdu do Horních Beřkovic bez tří hráčů základní sestavy.Úplně se nám rozpadla záložní řada.Hned od začátku utkání nás domácí zatlačili před naší branku a nebezpečně ostřelovali našeho brankáře Hropka.Ve 2min. jsme závar před naší brankou stačili odvrátit ale ve 3min. byli domácí už úspěšní.Tvrdou střelu nechtěně tečoval Vydřihost a Hropko byl bezmocný.Domácí se ujali vedení 1:0 .Tato laciná branka je posadila na koně a podnikali rychlé útoky s kterými si naše mužstvo nevědělo rady.My jsme se snažili o ohrožení branky soupeře ale nedokázali jsme z akcí nic vytěžit.Ve 4min. Sluka uvolnil Jareše jenomže ten se sám vytlačil ze střeleckého úhlu a byl z toho jen rohový kop z kterého jsme nic nevytěžili.V 10min. jsme opět zahrávali rohový kop.K míči se dostal Prejza ale zakončení bylo slabé.V 18min. Sluka střelou z dálky donutil domácího brankáře vyrazit míč na roh.Z rohu opět nic nebylo.Z rychlého protiútoku domácí zahrozili podruhé.Naše obrana byla rozhozená a nepokrytý hráč zvýšil na 2:0.Domácí hráči byli rychlejší důraznější a lépe se orientovali.Naše obrana byla přetížená a začala dělat chyby.Ve 21min. opět volný hráč domácích v našem vápně a bylo to 3:0.Náš odpor byl velice slabý.Záloha nestíhala ani bránit ani útočit.V útoku jsme neudrželi míč a tak na hřišti bylo jenom jedno mužstvo – domácí.Přesto jsme si dokázali vytvořit gólovou šanci.V 35min. Sluka našel ve vápně Vlka.Ten si míč zpracoval ale jeho slabá střela šla vedle.Produktivitu nám předvedli domácí ve 43.min.Opět volný hráč a bylo to 4:0.To už bylo pomalu na ručník.Naštěstí byl za chvíli konec poločasu. Do druhého poločasu trenér Hořínek připravil hned dvojí střídání.Místo Paprňáka a Petříčka šli do hry Měchura a Kovář.I když trenér Hořínek o poločase mužstvu promluvil do duše ze začátku poločasu to nebylo znát.V 50min. domácí kopali tr.kop a brankář Hropko s námahou vyrazil.Potom jsme se už rozjeli.Přidali jsme na důrazu v osobních soubojích, zrychlili přihrávky a začali přicházet šance.V 55min. Vlk centrem našel Jareše a ten snížil na 4:1.V 57 min. Kovář uvolnil Vlka a ten snížil na 4:2.Začalo to vypadat nadějně.Domácí znervózněli a hra se jim přestala dařit.Dařilo se nám vytvářet si šance ale problém byl se zakončením.Protože jsme se snažili o vylepšení výsledku začali jsme hrát bez zajištěné obrany.V 80 a 82min. nás Hropko ještě zachránil ale v 83min.byl bezmocný proti volnému hráči domácích který tak vsítil 5gól v zápase a bylo vymalováno.V 85min. jsme měli možnost vstřelit branku. Jareš se hezky uvolnil a přihrál úplně volnému Paksimu.S jeho slabou střelou neměl domácí brankář problémy.V 87 min. domácí zvýšili na konečný stav na 6:2.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019