3. mistrovský zápas "A" mužstava

9.4.2014

SOKOL DOLANY - FK ČECHIE KRALUPY 6:4 (4:1)

SOKOL DOLANY - FK  ČECHIE  KRALUPY   6:4 (4:1)

Branky: Paprňák 3x, Vlk

Hubička D

Grich  Prejza   Bulva   Dvořák

Vlk  Sluka  Hubička T  Růžička

Kovář      Paprňák

Střídali: Mynařík

Další mistrovský zápas jsme odehráli v Dolanech s místním Sokolem. V prvním poločase se z naší strany hrál hodně uvolněný fotbal. Bez nasazení bez důrazu. Hrát dopředu nám to šlo ale bránit se nám moc nechtělo. Začalo se hrát  ve vysokém tempu a začaly padat i branky. Už v první minutě domácí otevřeli skóre.Po centru do našeho pokutového území se dostal míč k úplně volnému domácímu hráči a ten hlavou překonal brankáře Hubičku 1:0 pro domácí. My jsme dokázali rychle odpovědět. Ve 3min zatáhl Vlk míč po pravé straně a centrem našel Paprňáka.Ten se hlavou nemýlil a byli to 1:1. Jenom že o minutu později jsme už zase prohrávali. Po ztrátě míče ve středu pole šel domácí hráč sám na naší branku a sólo úspěšně zakončil 2:1 pro domácí. My jsme měli obrovskou šanci na vyrovnání v 16min. Vlk opět centrem našel Paprňáka ale jeho střela z voleje skončila na tyči domácího brankáře. V 18min mohli domácí zvýšit skóre ale sólo domácího hráče perfektně zlikvidoval brankář Hubička. Ve 33min jsme měli obrovskou šanci na vyrovnání. Kovář atakoval stopéra domácích. Vypíchl mu míč a postupoval sám na branku, jenomže nedokázal prostřelit brankáře. Škoda že si nevšiml úplně volného Vlka který měl odkrytou celou branku. Nedáš dostaneš. V 37min (opět ztráta míče uprostřed hřiště) domácí hráč pohodlně prošel před naši branku a  skóroval 3:1 pro domácí. Ve 42min jsme dostali obdobný gól a bylo to 4:1. tak skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním jěště něco se zápasem udělat. Zvýšili jsme pohyb a začali jsme vyhrávat osobní souboje. Ve 46min po závaru ve vápně domácích se k odraženému míči dostal Paprňák a bylo to 4:2. Domácí jsme tím zaskočili a začali mít s námi problémy. Ve 49min se v tr.území uvolnil Paprňák a byl sražen domácím obráncem.Nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Vlk a snížil na rozdíl jedné branky 4:3. Domácí se začali strachovat o výsledek.Začali lépe bránit a nepouštěli nás do žádných šancí. O utkání rozhodla 73min.Domácí zahrávali přímý kop a po zmatkách v naší obraně domácí zvýšili na 5:3.O dvě minuty bylo ještě hůř.Po faulu na domácího hráče v našem tr.území se proti nám kopal pokutový kop.Domácí bezpečně proměnili a bylo to 6:3. Kluci to nezabalili a snažili se kosmeticky upravit výsledek.Dlouho se nám to nedařilo i když šance byly. Růžička se uvolnil ale jeho střela šla nad branku.V 86min poslal Růžička prudký centr do vápna ale Vlk na něj nedosáhl.V 90min se nám to povedlo.Paprňák střelou z hranice velkého vápna snížil na 6:4. Byl to jeho třetí gól v zápase.

Odehráli jsme zápas který se divákům musel líbit. Hrál se útočný fotbal s častou střelbou. Padalo hodně gólů. Jenom škoda že se nám nepovedl lepší výsledek. Domácí ale vyhráli zaslouženě.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019