5. mistrovské utkání "A" mužstva

24.9.2014

SOKOL OBŘÍSTVÍ - FK ČECHIE KRALUPY 4:2 (3:0)

SOKOL OBŘÍSTVÍ -  FK  ČECHIE  KRALUPY  4:2 (3:0)

Branky: Paprňák , Měchura

Hropko

Mynařík   Vydřihost     Prejza     Paksi

Vlk       Sluka         Všolák          Jareš

Kovář   Paprňák

Střídali:  Petříček, Měchura, Dvořák, Szajko

Další mistrovský zápas jsme sehráli  v Obříství s místním Sokolem.Utkání začalo o 40min. později.Nedovolil to silný déšť a bouřka.Navíc se k utkání nedostavil hlavní rozhodčí.Po dohodě obou oddílů utkání odpískal domácí funkcionář.Podle našeho názoru utkání zvládl bez problémů.

Ze začátku utkání byla hra vyrovnaná.Šanci ke vstřelení první branky v utkání jsme měli my.

Mynařík uvolnil Jareše ale s jeho slabou střelou neměl brankář domácích žádný problém.V 16min. ale udeřili domácí.Po centru z levé strany a mírném podklouznutí Vydřihosta se k hlavičce dostal domácí hráč a od tyče se míč dostal do naší branky 1:0 pro domácí.Ve 30min. bylo ještě hůř.Při odkopu od naší branky náš brankář Hropko podklouzl a míč šel přímo na domácího hráče.Ten nabídnutou šanci využil a bylo to 2:0 pro domácí.Ve 30 min. domácí zahrávali trestný kop.Domácí hráč prostřelil naši zeď a bylo to 3:0 pro domácí.Kluci bojovali a snažili se dát gól ale nedokázali jsme proměňovat vyložené šance a chybělo i trošku toho štěstíčka.V 35min. se po rohovém kopu k míči dostal Kovář ale jeho  hlavička šla těsně nad.Ve 43min. Sluka uvolnil Paprňáka ten ale nedokázal trefit odkrytou branku domácích.Ve 45 min. opět po rohovém kopu Paprňák nastřelil břevno.Odražený míč se dostal ke Kovářovi ten přestřelil branku.

Ve druhém poločase jsme domácí zatlačili k jejich vápnu a domácí s námahou odkopávali.

Nejblíže ke gólu měl Kovář.Po rohovém kopu se dostal k míči a zakončoval hlavou.Jeho střelu brankář domácích s námahou vyrazil.V 59min. Paprňák po centru Vlka přestřelil branku.V 63min

Sluka uvolnil Paprňáka a ten svůj nájezd s přehledem zakončil a snížil na 3:1.V 61min. jsme udělali chybu v obraně a domácí toho dokázali využít 4:1 pro domácí.V 62 min. provedl trenér Hořínek dvojí střídání v našem mužstvu.Kováře nahradil Szajko a Paksiho Měchura.Náš tlak se stupňoval ale gól jsme nedokázali dát.Velkou šanci měl Jareš ale ze dvou metrů nedokázal protlačit míč do branky po centru Vlka.V 75min. trenér Hořínek opět střídal.Všoláka nahradil Dvořák.V 78min. Mynaříka nahradil Petříček.V 80min.jsme krásným gólem snížili na 4:2.

Neůnavný nahrávač Vlk našel křížným pasem Měchuru a ten z prvního doteku přízemní střelou

nedal domácímu brankáři šanci.V 86 min. jsme byli blízko dalšího gólu.Dvořák trefil míč z voleje

a pěkně protáhl domácího brankáře.Ten však dokázal míč vytěsnit ze své branky.Škoda že jsme nezvládli první poločas.Naše hra nebyla špatná zvláště ve druhém poločase.Jenom že jsme udělali

hrubé chyby v obraně a tak jsme domácím utkání zjednodušili.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019