6. mistrovské utkání "A" mužstva

1.10.2014

FK ČECHIE KRALUPY – VIKTORIE VŠESTUDY 0:2 (0:2)

FK ČECHIE KRALUPY – VIKTORIE VŠESTUDY 0:2 (0:2) Branky: Hropko Měchura Hubička T Prejza Paksi Vlk Sefiert Všolák Jareš Kovář Sluka Střídali: Petříček, Paprňák, Vydřihost, Hubička D, V sobotu 27.9. jsme na našem hřišti přivítali lídra soutěže Viktorii Všestudy. Soupeř se představil ve vynikajícím světle. Byl rychlý důrazný hrál ze zabezpečené obrany a vyrážel do rychlých protiůtoků. Hned ze začátku utkání nás soupeř dostal pod tlak a naše obrana měla hodně práce zastavovat rychlonohé útočníky. Ve 2min se přes naši zkoprnělou obranu prohnal Švancara ale jeho křížná střela šla vedle .Ve 3min. Paksi na poslední chvíli zastavil únik Janíčka. Soupeř nás nepustil do kombinační hry a nutil nás nakopávat dlouhé míče s nimi obrana hostí neměla problém a tak se hra rychle přenášela před naší branku. V 16min. se v našem vápně uvolnil Švancara. Jeho střela šla do tyče a nešťastně se odrazila od Hropka do naší branky 0:1.To soupeře povzbudilo a neustále bušil do naší obrany a nutil ji k chybám. Jedna taková přišla ve 27min.Špatně rozehraný míč v našem vápně se dostal k Janíčkovi a bylo to 0:2.My jsme měli jednu větší šanci ve 28min.Všolák uvolnil Kováře kterého obrana hostí zastavila faulem. Z trestného kopu jsme nic nevytěžili. Pohodu a přehled soupeře ve hře nám předvedl Růně. Ve 30min si zpracoval Hrobkův výkop a jeho střela ze 40metrů šla těsně nad branku. Do druhého poločasu udělal trenér Hořínek změnu v kádru.Na hřiště šel Paprňák místo Kováře. Druhý poločas byl stejný jako první. Soupeř za zabezpečené obrany podnikal rychlé protiůtoky ale naše obrana stačila všechno pochytat i když to bylo někdy za cenu faulu.Ke konci zápasu jsme se ke slovu dostali i my. V 69min. Hubička vysunul Paprňáka. Ten dokázal překonat brankáře hostí ale na brankové čáře ho zastoupil obránce a míč odkopl do bezpečí. V 70min. trenér Hořínek opět střídal. Místo Prejzy šel do hry Vydřihost. V 75min jsme měli obrovskou šanci ke vstřelení branky. Vlk centroval z pravé strany a na jeho centr si naskočil Paprňák a hlavou trefil břevno. V 76min trenér Hořínek opět střídal. Do hry šel Petříček a ze hry odstoupil Paksi. Do konce zápasu se už nic nezměnilo a tak jsme utrpěli první porážku v domácím prostředí. Musíme uznat že zaslouženou.