7. mistrovské utkání "A" mužstva

8.10.2014

HORNÍ POČAPLY - FK ČECHIE KRALUPY 2:0 (0:0)

HORNÍ POČAPLY - FK ČECHIE KRALUPY 2:0 (0:0) Branky: Hropko Mynařík Seifert Prejza Měchura Vlk Sluka Všolák Hubička T Kovář Paprňák Střídali: Paksi V sobotu 4.10 jsme odehráli 7mistrovský zápas v Horních Počaplech.První poločas se hrál ve svižném tempu od vápna k vápnu bez velkých šancí na obou stranách.V 8a 9min. domácí z rychlých protiůtoků vytěžili rohové kopy.Naše obrana si v obou případech poradila bez problémů.My jsme se dostali do šance v 16min.Kovář na dlouhou nohu píchnul míč a brankář domácích reflexivně vyrazil.Ve 33min úplně volný Paprňák ve vápně soupeře nedoskočil na centr Vlka.Domácí podnikali rychlé protiůtoky ale naše obrana dobře řízená stoperem Seifertem vše stačila odvrátit.Ve 43min měli obrovskou šanci domácí ale Mynařík na poslední chvíli odvrátil na roh.Ve 45min jsme měli velkou šanci i my.Vlk našel centrem úplně volného Kováře ale jeho zakončení hlavou bylo velice slabé. V rychlém tempu se pokračovalo i ve druhém poločase.Ve 46min se do velké šance dostal Kovář ale ve skluzu netrefil branku.Domácí rychlými protiůtoky nás dostávali pod tlak.Jejich akce jsme ještě stačili zastavovat buď za cenu rohového kopu a nebo faulem.V 60min trenér Hořínek musel střídat.Místo Seiferta(musel jít do práce) nastoupil Paksi.V útoku jsme nedokázali podržet míč a naše záloha a obrana byla přetížená a pomalu jim docházely síly.Přesto jsme měli možnost otevřít skóre my.V 76min si na centr Vlka naskočil Kovář.překonal brankáře ale míč který směřoval do branky se odrazil od hlavy jednoho z obránců na roh.V 78min bylo rozhodnuto.Rychlý protiútok středem hřiště jsme nedokázali zastavit a střela z 30m před brankářem zaplavala a skončila v naší síti1:0 pro domácí.V 89min po chybě naší obrany domácí zvýšili na 2:0.Za výkon musíme kluky pochválit.Hráli pěkný kombinační fotbal a dokud jim síly stačili byli víc než vyrovnaným soupeřem.