8. mistrovské utkání "A" mužstva

16.10.2014

FK ČECHIE KRALUPY - LIAZ VEHLOVICE 1:1 (1:1) p.k 4:5

FK ČECHIE KRALUPY - LIAZ VEHLOVICE 1:1 (1:1) p.k 4:5 Branky:Hubička T. Hropko Mynařík Seifert Prejza Vydřihost Vlk Sluka Hubička T Měchura Kovář Paprňák Střídali: Petříček, Spejchal, Dvořák, Hubička D Osmý mistrovský zápas jsme sehráli na našem hřišti s mužstvem Liaz Vehlovice.Hned ze začátku utkání jsme soupeře přehrávali a vytvářeli jsme si šance.Už v první minutě Hubička uvolnil Paprňáka ale jeho střelu stačila obrana zablokovat.V 7min Měchura vystřelil z dálky a jeho střelu brankář hostů s námahou vyrazil na roh.Na rohový kop si výborně naskočil Kovář ale trefil jen tyč.V 18min založil pěknou akci Mynařík uvolnil Hubičku a vedli jsme 1:0.K první vážnější akci se soupeř dostal ve 22min.Po zahrání trestného kopu a zmatku v naší obraně bylo srovnáno na 1:1.Ve 23min jsme mohli jít do vedení ale Měchurovu střelu brankář vyrazil.Míč se dostal k volnému Vlkovi jeho střela šla hodně nad branku.Do konce poločasu jsme si už nedokázali vytvořit žádnou gólovou šanci.To samé bylo u soupeře. Ve druhém poločase se situace úplně změnila.Soupeř nás začal presovat a my jsme pomalu vycházeli z rytmu.Šance jsme si nějaké vytvořili ale chyběl nám klid v zakončení.V 60min trenér Hořínek střídal.Ze hry odstoupil Vydřihost a nahradil ho Dvořák.Pomalu a jistě se začal stupňo vat tlak hostů na naši branku.V 69min předvedl bravurní zákrok náš brankář Hropko.Zlikvidoval tvrdou střelu z dálky.V 70min trenér Hořínek provedl hned dvojí střídání.Ve snaze oživit ůtok stáhl Kováře a Paprňáka a nhradil je Spejchalem a Petříčkem.V 82min jme měli šanci.Spejchal uvolnil Vlka ale jeho střela opět letěla vysoko nad branku.V 87min mohl soupeř rozhodnout.Po zmatku v naší obraně šla střela těsně vedle naší branky.Ještě v 89min dalekonosná střela Dvořáka vystrašila brankáře.Protože zápas skončil nerozhodně kopaly se pokutové kopy.Pokutový rozstřel nám nevyšel a prohráli jsme 4:5.Soupeř tak získal bod na víc. Naše penalty proměnili: Vlk, Seifert, Hubička, Mynařík, Neproměnil : Prejza,