9. mistrovské utkání "A" mužstva

24.10.2014

MLÉKOJEDY - FK ČECHIE KRALUPY 0:0 p.k 6:7

MLÉKOJEDY - FK ČECHIE KRALUPY 0:0 p.k 6:7 Branky: Hropko Mynařík Prejza Vydřihost Paksi Vlk Sluka Hubička T Měchura Petříček Paprňák Střídali: Další mistrovský zápas jsme odehráli v Mlékojemech.Utkání se hrálo ve svižném tempu a šance byly na obou stranách.My jsme měli šanci už v 9min.Paprňák uvolnil Vlka ale proti jeho zakončení byl pomezní rozhodčí.V 17min se do šance dostali domácí ale střela skončila vedle naší branky.Ve 25min brankář domácích s námahou vyrazil Paprňákův volej.Ve 41min měli velkou šanci domácí z trestného kopu.Střelu která šla k tyči bravůrně zlikvidoval brankář Hopko. Druhý poločas byl stejný jako poločas první.Obě mužstva hrála útočný fotbal a rodily se šance.Ve 48min domácí založili rychlý protůtok ale střela šla vedle.V 53min jsme my založili krásnou akci po ose Sluka-Paprňák a zakončující Vlk netrefil branku.Rychlé brejky domácích naše obrana stačila likvidovat a když bylo nejhůř byl na místě jistý brankář Hropko.Obrovskou šanci na otevření skóre jsme měli V 63min.Po odvráceném rohu jsme se dostali do brejku 4 na 1. Bohužel z toho nebylo nic.Vlk nedokázal dát finální přihrávku přes jednoho bránícího hráče na naše tři volné hráče.Škoda.Ke konci utkání nás domácí zatlačili do defenzivy a snažili se utkání rozhodnou ve svůj prospěch.Proti tomu byl výborně chytající brankář Hropko.V 66min včasným vyběhnutím zlikvidoval pas na domácího hráče.V 71 a v 79min zahrávali domácí nebezpečné rohové kopy při kterých jsme měli i štěstí.Domácí se dostali k zakončení ale netrefili naši branku.Utkání skončilo nerozhodně a tak se kopaly pokutové kopy.Tentokrát jsme byli úspěšní my a vyhráli jsme 7:6.Získali jsme bod na víc.Musíme pochválit kluky za bojovnost a chuť se poprat o výsledek. Penalta proměnili: Vlk, Mynařík, Hubička, Paprňák, Měchura, Vydřihost, vítěznou branku vstřelil Petříček.