"A" družstvo 10.kolo

29.10.2013

FK ČECHIE KRALUPY - SOKOL DŘÍNOV 11:1 (3:1)

FK ČECHIE KRALUPY  -  SOKOL DŘÍNOV  11:1 (3:1)

Branky: Kovář 4x, Paprňák 3x, Hemr 2x, Všolák, Hubička T.

Sestava:

Hropko

Mynařík  Hubička T.   Prejza    Grich

Vlk      Všolák    Kostelníček   Jareš

Kovář    Paprňák

Střídali: Hemr, Růžička, Sluka, Bulva

Průběh utkání:

Další utkání mistrovské soutěže jsme odehráli na domácím hřišti proti Sokolu Dřínov. Do utkání jsme vstoupili velice laxně. Hráli jsme bez pohybu a špatně si přihrávali. Paradoxně jsme to byli my, kdo si vytvořil první šanci. V 10.minutě se dobře uvolnil Paprňák, ale jeho slabou střelu brankář hostí v pohodě kryl.

Ve 12. minutě soupeř zaskočil důrazem naši nepozornou obranu a prohrávali jsme 0:1. Naštěstí se soupeř dlouho neradoval. Ve 20. minutě se Paprňák prodral do vápna a byl faulován. Nařízenou penaltu Tomáš Hubička s přehledem proměnil.

Potom začal o sobě dávat Kovář. Ve 25.minutě sice nejdříve neproměnil vyloženou šanci, ale o minutu později už byl úspěšnější, když brankář hostí vyrazil míč před něj a pro Kováře nebyl problém otočit skóre na 2:1 pro nás. V poslední minutě prvného poločasu Kovář uvolnil Paprňáka a bylo to 3:1.

Do druhého poločasu udělal trenér Šolle změnu v sestavě. Kostelníčka nahradil Hemr.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v kombinační hře a vytvářeli si brankové příležitosti. Hned po dvou minutách se Paprňák uvolnil ve vápně a zvýšil na 4:1. Ve 49. minutě Tomáš Hubička uvolnil na levé straně Jareše ten zatáhl míč do vápna a přihrávkou našel Vlka, který další zpětnou přihrávkou našel Hemra a ten do prázdné brány zvyšoval na 5:1.

V 50. minutě trenér Šolle provedl další změnu v sestavě. Zraněného Gricha nahradil Bulva.

Na 6:1 zvyšoval opět Hemr střelou z voleje. Na 7:1 zvýšil Kovář. V 60. minutě vstřelil další branku Kovář, když dorazil střelu Hemra, kterou brankář hostí neudržel. Kovář pak následně završil i hattrick.

V 65. minutě mohl Kovář dát svůj čtvrtý gól v utkání, nedokázal si však poradit se situaci kdy postupoval sám na brankáře hostí.

V sedmašedesáté minutě zápasu Tomáš Hubička krásným pasem vyslal Všoláka do samostatného uniku. Ten to ještě vyšperkoval nežistnou přihrávkou na Paprňáka a bylo to 9:1. Michal Paprňák tak zkompletoval hattrick.  V 75. minutě opět Všolák v samostatném úniku tentokrát zakončoval sám a dal tu vyvolávanou „desítku“ .

V 80. minutě ještě Kovář zvýšil na 11:1 a dal svůj čtvrtý gól v utkání.

Zápas se už jen dohrával v poklidném tempu než ho rozhodčí Kudrna ukončil.

V dalším utkání nás čeká těžký soupeř.  Zajíždíme totiž do nedalekých Vraňan.