"A" družstvo 11.kolo

4.11.2013

AFK VRAŇANY - FK ČECHIE KRALUPY 2:2 (0:1) – 4:5 na pen

 AFK VRAŇANY  -  FK  ČECHIE  KRALUPY      2:2 (0:1) – 4:5 na pen.

 

Branky: Vlk 2x (obě z pen.)

 

Sestava:  Hropko – Kostelníček, Prejza (89. Kinter), Bulva, Hubička T. (19. Mynařík) – Vlk, Všolák, Sluka (64. Seifert), Růžička – Kovář (46. Hemr), Paprňák (55. Jareš)

 

Střídali: Hemr, Seifert, Mynařík, Jareš, Kinter

 

Rozhodčí: Miloslav Švancara

 

Diváků: 25

 

 

                                                                                                                                                                                   

V jedenáctém kole mistrovské soutěže jsme zajížděli do Spomyšle, kde kvůli poničeným kabinám po letní povodni hrají své domácí zápasy fotbalisté Vraňan.

 

Domácí, které před sezonou posílili hned tři hráči z Čechie (Ondřej Hošek, Tomáš Blahoš a Radim Saudský), očekávali tvrdý boj o vítězství.

 

První poločas této prognóze ale moc neodpovídal. Moc šancí si nevytvořili ani domácí, ani naši hráči.

 

Už v 19. minutě byl nucen trenér hostí Šolle střídat zraněného Tomáše Hubičku, jehož nahradil Radek Mynařík. Ten po krátkém pobytu na hřišti krásně uvolnil Paprňáka, ale jeho střelu brankář domácích vyrazil na roh.

 

Domácí fotbalisté nám ve 36. minutě nám pěkně zavařili. Z rohového kopu naštěstí trefili jen tyč Hropkovi svatyně. O tři minuty jsme však měli důvod k radosti my. Po faulu na Paprňáka ve vápně byla odpískána penalta. K míči se postavil kapitán Petr Vlk a ten s přehledem proměnil.

 

O poločasové přestávce se trenér Šolle rozhodl k dalšímu střídání. Místo Kováře nastoupil Hemr.

 

Ve druhém poločase mužstvo domácích nastoupilo s evidentní snahou něco udělat s výsledkem. Byli důraznější v osobních soubojích a pohyblivější. Chtěli dát gól a my jsme jim to až moc usnadnili svoji pasivitou. Přestali jsme hrát fotbal. Nebyli jsme v pohybu. Hráli jsme příliš alibisticky. Nikdo nechtěl míč a tak obrana jenom nakopávala míče dopředu. Tam jsme neudrželi míč a tak se na nás valil útok za útokem. Byla jenom otázka času kdy se domácí prosadí.

 

Velkou možnost měli už v 52. minutě. Po chybě Kostelníčka se k zakončení dostal domácí hráč Blahoš, ale výborně zasáhl brankář Hropko.

 

V 55. minutě trenér Šolle ve snaze rozhýbat útok opět střídal. Za Paprňáka šel na hřiště Dominik Jareš.

 

V 57. minutě byli již domácí úspěšní. Domácí útočník si z naší obrany udělal doslova kužele, obešel je a na jeho křížnou střelu neměl Hropko nárok. Vyrovnáno 1:1.

 

V 64. minutě trenér Šolle vystřídal Sluku a na hřiště šel Seifert.

 

Domácí, ale dále pokračovali v tlaku, který jsme zastavovali jen za cenu faulů. Z jednoho přímého kopu se domácí v 76. minutě ujali vedení 2:1.

 

Naše mužstvo úplně rezignovalo. Míče jsme už jenom odkopávali od naší branky a čekali  na konec utkání. Jenže za jedním takovým nakopnutým míčem se tři minuty před koncem vydal do pokutového území domácích Milan Bulva a tam byl nevybíravým způsobem sražen domácím brankářem. Nemohlo následovat nic jiného než pokutový. K míči se opět postavil Vlk a opět s přehledem proměnil.

 

V 89. minutě střídal zraněného Luboše Prejzu Richard Kinter.

 

Po remízovém konci utkání se podle nového pravidla šlo na penalty. Hned první penaltu náš brankář Hropko chytil a tím pomohl mužstvu k jednomu bodu navíc. Penaltu z naší postupně proměnili Bulva, Vlk, Všolák, Růžička a Hemr a vyhráli jsem tak na penalty 5:4.

 

 

Odehráli jsme velice špatné utkání, kdy jsme si nezasloužili ani bod za remízu, ale paradoxně si i díky penaltové loterii odvážíme body hned dva. Jak řekl bývalý vynikající fotbalista Tomáš Pospíchal: "Fotbal nemá logiku".


Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy