"A" družstvo 12.kolo

14.11.2013

FK ČECHIE KRALUPY - SOKOL HORNÍ POČAPLY 3:1 (2:1)

FK ČECHIE KRALUPY - SOKOL HORNÍ POČAPLY
3:1 (2:1)

Branky: 3. a 10. Kovář, 75. Paprňák

Sestava: Hropko – Prejza, Bulva (73. Jareš), Seifert, Kostelníček – Vlk, Sluka, Všolák, Růžička (86. Kinter) – Hemr (55. Paprňák), Kovář

Diváci: 60

V dalším utkání mistrovské soutěže, které rovněž bylo i posledním domácím utkáním v podzimní části sezony, jsme na domácím hřišti přivítali mužstvo Sokola Horní Počaply. Soupeř byl v tabulce před námi s náskokem jednoho bodu a tak jsme potřebovali v domácím prostředí vyhrát a posunout se tak na 5. místo.

Začátek utkání nám vyšel nad očekávání. Díky trefám ze třetí a desáté minuty jsme vedli už 2:0. Střelcem obou gólů byl Kovář.

Soupeř hrozil jenom střelami z dálky, které však byli dost nebezpečné. Po jedné z nich byl rohový kop a po „trmě – vrmě“ v našem pokutovém území, zahrál Milan Bulva rukou. Následoval pokutový kop, který soupeř s přehledem proměnil a snížil na 2:1.

Nadále jsem pokračovali v nátlakové hře a soupeře jsme přehrávali. Vytvářeli jsme si šance, ale nedokázali je proměňovat. V 16. a 20. minutě byl Hemr sám před brankářem, ale překonat ho nedokázal.

Ve 35. minutě přišla parádní akce z naší strany. Sluka krásně rozehrál přímý volný kop, kterým uvolnil Všoláka a jeho křížný centr prošel malým vápnem. Bohužel nikým nezakončený.

Ve 39. minutě utkání byl David Hemr opět sám před brankářem a opět nedal.

První poločas zápasu skončil 2:1.

Druhý poločas jsme začali tak, jak jsme skončili první. Tedy neproměňováním vyložených šancí.

V 50. minutě byl Hemr sám před brankářem a dál už to znáte.... ano, nedal. Jeho trápení ukončil trenér Šolle tím, že ho stáhl ze hry a nahradil ho Paprňákem.

V 55. minutě byl po volejbalové vložce a druhé žluté kartě vyloučen hráč hostí. Pro nás to byla spíše nevýhoda než výhoda. Soupeř zalezl do obrany a nakopával dlouhé míče do našeho vápna a tam se za každou cenu snažil vymodlit pokutový kop. Utkání začalo být dost tvrdé a vyostřené.

Přesto jsme se dostávali do šancí. Největší šanci rozhodnout utkání měl v sedmdesáté minutě před prázdnou brankou sám stojící Paprňák, ale nedokázal překonat rychle se přesunuvšího brankáře hostí.

Trenér Šolle musel v 73. minutě udělat další změnu v sestavě. Zraněného Bulvu nahradil Dominik Jareš.

V 75. minutě jsme konečně konečně trefili. Na 3:1 se pěkným volejem na vzdálenější tyč trefil Michal Paprňák.

Mysleli jsme si, že tento gól přinese klid do našich řad. Opak byl však pravdou. O dvě minuty později byl po dvou žlutých kartách vyloučen Kovář a oba týmy tak dohrávali o desíti lidech v poli.

Soupeř se snažil ještě něco udělat s výsledkem udělat, ale největší šanci na změnu skóre neproměnil.

V 86. minutě byl trenér Šolle opět nucen střídat. Zraněného Růžičku nahradil Richard Kinter.

Zbytek utkání už jsme dohráli v klidu a soupeře jsme do žádné akce nepustili. Myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené. Hosté mohli být rádi, že díky naši nemohoucnosti v zakončení neodjeli s větším přídělem.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019