"A" družstvo - 1.přátelské utkání

11.2.2014

FK ČECHIE KRALUPY – VLTAVAN CHVATĚRUBY 4:3 (2:1)

 FK  ČECHIE  KRALUPY – VLTAVAN CHVATĚRUBY     4:3 (2:1)

 

Branky: Kovář 2x, Paprňák, Vlk

 

Sestava:                                          Hropko

                                        Grich   Bulva   Prejza  Růžička         

                                        Vlk   Všolák  Hubička T  Jareš 

                                                  Kovář   Paprňák

 

Střídali: Hanousek, Kolář

 

První přátelské utkání v začínající jarní sezóně jsme odehráli s mužstvem Chvatěrub, které hraje okresní přebor.Utkání se hrálo v Dolních Měcholupech na umělé trávě.Zápas se hrál ve svižném tempu.Začátek zápasu byl ve znamení velkého náporu mužstva Chvatěrub.Naše obrana nevěděla kam dřív skočit,ale se všemi akcemi si poradila a nedovolila soupeři skórovat.Po počátečním tlaku soupeře  začalo hrozit i naše mužstvo.V 8.min. Růžička z ostrého úhlu pořádně protáhl brankáře hostí,ale ten stačil vyrazit.V 21min. se do soupeřova vápna probil Hanousek jenže na poslední chvíli stačil obránce nebezpečí zažehnat odkopem na roh.Ve 24min. udeřil soupeř.Při tvrdé střele, která zasáhla spodní partie, zůstal ležet náš stoper Bulva.Naši hráči přestali hrát jenže rozhodčí nezapískal a soupeř toho využil a pohodlně skóroval do prázdné branky 0:1.V 31min. Hanousek obešel brankáře hostí.Ten ho fauloval a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Vlk 1:1. Ve 34min. Paprňák po samostatné akci zvýšil na 2:1.Ve 42min. mohl Paprňák dát svůj druhý gól.Dobře atakoval soupeře a po chybě se dostal k míči jenomže zbrkle vystřelil a netrefil odkrytou branku.

Druhý poločas pro nás začal velice dobře.Už v 52min. měl dvě obrovské šance Kovář.První ještě nedokázal proměnit, ale s druhou šancí si poradil mazácky.Obešel brankáře pohrál si s obranou a do prázdné branky zavěsil 3:1.V 54min mohl s chutí hrající Kovář dát svoji druhou branku.Po krásném uvolněni od Paprňáka nedokázal prostřelit brankáře.Soupeř se jen tak nevzdával.Začal více atakovat a z toho byli velice nebezpečné protiútoky.Při jednom takovém ataku si nedokázal poradit Jareš a soupeř z brejku snížil na 3:2.Po tomto góĺe byla naše hra

neurovnaná kazili jsme hodně přihrávek a soupeř byl na koni.Z velkého tlaku dosáhl v 66min. vyrovnání 3:3.Potom se hra zklidnila a hrálo bez nějakých velkých šancí na obou stranách.Až v 78min.vyslal Hanousek krásnou kolmicí Kováře na zteč a ten nezaváhal 4:3 pro nás.Následující minuty se opět hrálo nahoru a dolu ve velkém tempu.My jsme chtěli zvýšit náskok soupeř se snažil o vyrovnání.V 88min. mohlo být vyrovnáno.Z rychlého protiútoku soupeř rozebral naši obranu jenomže zakončující hráč nedokázal trefit prázdnou branku.

Vítězství bylo zasloužené protože jsme dokázali potrestat víc chyb v obraně než soupeř.

 

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy