"A" družstvo - 2.přátelské utkání

18.2.2014

FK ČECHIE KRALUPY – AFK VELTRUSY 4:5 (2:2)

FK  ČECHIE  KRALUPY –  AFK VELTRUSY      4:5 (2:2)

Branky: Paprňák 2x, Hubička T, Jareš

Sestava:                                          Hropko

Grich   Bulva   Prejza  Růžička

Vlk   Dvořák  Hubička T  Jareš

Sluka  Paprňák

Střídali: Hanousek, Mynařík

Druhé přátelské utkání  jsme odehráli s mužstvem  AFK Veltrusy, které bylo doplněno výběrem hráčů z Dřínova.Hrálo se v Dřínově na přírodní trávě a obě mužstva měla problém s nerovným terénem proto vázla kombinace.Začátek utkání patřil našemu mužstvu.Už ve 3min. se uvolnil Vlk ale jeho střela byla mizerná.V 15.min. jsme se už radovali.Sluka uvolnil Jareše a ten překonal brankáře hostí 1:0.V 18min. mohl Jareš vstřelit svoji druhou branku ale nedokázal překonat vyběhnuvšího brankáře.Soupeř hrozil z brejků.Po jednom z nich si naše obrana neporadila a centr z pravé strany našel úplně volného hráče který hlavou pohodlně skóroval 1:1.Ve 35min mohl Jareš získat vedení zpět na naši stranu.Hezky se uvolnil, přehodil brankáře ale míč šel těsně vedle.Ve 39min.Hubička uvolnil Jareše a ten opět nedokázal překonat brankáře.Ve 42min. nám soupeř ukázal jak je jednoduché dávat góĺy.Rychle rozehrál rohový kop a naše obrana vůbec nereagovala a bylo 1:2.Hned po rozehrání z rychlého protiútoku Jareš našel ve vápně volného Hubičku a bylo srovnáno 2:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili velice nesoustředěně.V 53min. se soupeř kombinačně prosadil a bylo to 2:3.Možnost vyrovnání byla v 59min.Dvořák překonal brankáře ale obránce stačil vykopnout z prázdné branky.Naše obrana si v 61 a 63min. vybrala slabší chvilku a soupeř zvýšil náskok na 5:2.Naši hráči to nezabalili a snažili s výsledkem ještě něco udělat.V 69min se po pravé straně uvolnil Vlk a jeho centr Paprňák z voleje proměnil v náš třetí gól 3:5.Za tohoto stavu jsme jsme převzali otěže zápasu a šli jsme za vyrovnáním.V 75min. Hanousek uvolnil Paprňáka který obešel brankáře a do prázdné branky pohodlně zavěsil 4:5.Soupeř znervózněl a naše šance na vyrovnání se stupňovali.Hubička v 79min. střelou z dálky jen těsně minul branku.V 81min. Paprňák uvolnil Vlka ale ten nedokázal překonat brankáře.V 84min. Hanousek poslal centr do vápna kde byli osamoceni Paprňák a Jareš.Jareš nedokázal míč dopravit do sítě.Hrdinou zápasu mohl být kapitán Vlk.Paprňák centrem našel Vlka ten ale hlavou ze dvou metrů nedokázal překonat dobře chytajícího brankáře Langa.

ŠKODA.Remíza by tomuto utkání slušela víc.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019