"A" družstvo 3.kolo

9.9.2013

FK Čechie Kralupy – TJ Sokol Dolany 0:5 (0:2)

FK Čechie Kralupy – TJ Sokol Dolany   0:5 (0:2)

Góly: Špička 3, Holeček, Vondra

Sestavy

Čechie: Hropko – Hubička T., Bulva, Prejza, Kostelníček – Vlk, Hemr (63. David), Sluka, Růžička (82. Grich) – Kovář (74. Kinter), Paprňák

Dolany: Mareš - Semerád, Svoboda, Doubek - Vondra, Brožek (72. Novák) - Suško, Špička, Holeček - Kopecký (80. Morávek V.), Douša (53. Bečka)

ČK: 57. Bulva

Rozhodčí: Hampl

Průběh zápasu:

Ve třetím kole jsme na domácím hřišti přivítali jednoho z favoritů na prvenství v soutěži - TJ Sokol Dolany.

Vstup do zápasu se nám povedl. Už ve třetí minutě zahrozil František Kovář, ale jeho střela z hranice šestnáctky jen minula branku dolanského gólmana Mareše. Z dalšího útoku mohl skórovat Růžička, který se uvolnil na levé straně, ale prudkou střelu gólman Mareš bezpečně vyrazil.

V 7. minutě se osmělili i dolanští. Hostující záložník prošel nikým neatakovaný až do malého vápna, jeho střelu vyrazil Ondřej Hropko. Na následnou dorážku byl však už krátký a bylo to 0:1 pro Dolany.

Následně se hra vyrovnala. Vážnější šanci si vytvořil až náš tým, kdy po chybě v obraně Dolan David Hemr parádní kolmicí našel Růžičku, ale jeho střela opět mířila jen na připraveného Mareše, který ale střelu jen vyrazil k nohám Kováře, ten v obtížné pozici nastřelil jen levou tyč.

O minutu později vyrobila hrubku i naše obrana, ale narozdíl od nás ji dolanští dokázali potrestat. 0:2.

Po půlhodince hry jsme konečně skórovali i my, jenže radost z gólu zastavil zdvižený praporek čárového rozhodčího.

V dalších minutách byl hlavním hrdinou brankář Hropko, který dvakrát zachránil mužstvo od jistých gólů.

V závěru prvního poločasu si obě mužstva vytvořila po jedné brankové příležitosti. Nejdříve po nedůrazném odkopu Vlka hostující hráč střelou jen těsně minul naší branku a následně po další kolmici Hemra netrefil Růžička z malého vápna branku.

První poločas skončil za stavu 0:2 pro hosty z Dolan.

Druhý poločas pro nás nezačal příliš dobře. Už po deseti minutách to bylo po pěkné akci 0:3.

Tragický výkon mužstva završil v 57. minutě Milan Bulva, který byl po druhé žluté kartě vyloučen.

V 62. minutě hosté zvýšili již na 0:4.

V 63. minutě trenér Šolle vystřídal. Hemra na hřišti nahradil Daniel David.

Druhé střídání proběhlo v 74. minutě, kdy Kinter nahradil na hřišti Kováře.

V 76. minutě padl pátý gól do naší branky, kdy střelu mířící mimo nešťastně tečoval do brány Tomáš Hubička.

O šest minut později se na hřiště podíval i Jakub Grich, který vystřídal Václava Růžičku.

Do konce zápasu se nic zásadního nestalo a po více než bídném výkonu jsme utrpěli debakl 0:5.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019