"A" družstvo 5.kolo

22.9.2013

Sokol Sazená – FK Čechie Kralupy 1:5 (0:1)

Mistrovské utkání; III. B třída

Sokol Sazená – FK Čechie Kralupy

1:5 (0:1)

Góly: 83. Bretšnajdr - 22. Hemr, 69. Seifert, 71. a 72. Vlk, 90. Kovář

Sestava: Hubička D. – Hubička T., Bulva, Prejza, Kinter (46. Grich) – Vlk, Seifert, Sluka (77. Hanousek st.), Růžička (55. Jareš) – Hemr, Kovář

Průběh utkání:

V 5. kole III. B třídy Mělnicka jsme zavítali na hřiště předposlední Sazené.

Vstup do zápasu jsme měli povedený. Už po pár vteřinách hry byl David Hemr faulován ve vápně. Rozhodčí nejdříve nařídil pokutový kop, ale po poradě s domácím pomezním faul vytáhl mimo pokutové území. Následný přímý kop Milana Bulvy pak jen prověřil domácího gólmana.

Ve třetí minutě si vybojovali přímý kop i domácí, ale kapitán Jansa netrefil branku.

Poté jsme domácí branku zasypali množstvím šancí, které jsme ale nedokázali proměnit. Nejdříve Petr Vlk skvěle zatáhl míč po lajně, jenže jeho centr nikdo nedokázal zužitkovat. Následně se v samostatném úniku objevili nejdříve Kovář a pak Hemr, ale ani jim se nepovedlo skórovat.

Otevřít skóre zápasu se nám povedlo až ve 22. minutě, kdo František Kovář parádně uvolnil Davida Hemra a ten již nezaváhal.

Do konce poločasu si šance postupně vytvořili Hemr a Vlk, ale vedení se jim navýšit nepodařilo.

O poločasové přestávce se trenér Šolle rozhodl pro jednu změnu. Ze hřiště stáhl Richarda Kintera, kterého nahradil Jakub Grich.

Druhé střídání proběhlo o deset minut později, kdy Růžičku nahradil Dominik Jareš.

V 65. minutě se do úniku protlačil Kovář, ale jeho zakončení bylo nepřesné. O čtyři minuty později jsme se ale už mohli radovat z gólu. Sluka z pravé strany poslal parádní křižný pas na Jareše, ten míč potáhl do vápna, kde přihrál zcela volnému Seifertovi a ten střelou na přední tyč nedal gólmanovi šanci zakročit.

Za další dvě minuty bylo ještě veseleji. Po ose Seifert – Sluka se míč dostal až ke kapitánu Vlkovi a ten zakončoval do prázdné brány.

Povedenou tříminutovku završil v 72. minutě krásnou křižnou střelou z hranice velkého vápna opět Petr Vlk a vedli jsme už 0:4.

Čestný úspěch zaznamenali domácí v 83. minutě, kdy Jansa dlouhým pasem za obranu poslal do šance Bretšnajdra a ten tváří v tvář Hubičkovi nezazmatkoval. 1:4.

Na konečných 1:5 zvyšoval z bezprostřední blízkosti František Kovář.

Ze Sazené si tak odvážíme výhru 5:1.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019