"A" družstvo 6.kolo

29.9.2013

FK Čechie Kralupy – Sokol Jeviněves 4:0 (3:0)

FK Čechie Kralupy – Sokol Jeviněves       4:0 (3:0)

Branky: 10. a 20. Paprňák, 11. a 78. Kovář

Sestava: Hubička D. - Mynařík, Bulva, Hubička T., Grich - Vlk, Kostelníček, Hemr, Růžička - Kovář, Paprňák

Střídal: Sluka

Průběj utkání:

V sobotu 28.9. jsme na našem stadionu přivítali mužstvo Sokola Jeviněves, který před námi měl náskok tří bodů.

Do utkání jsme nastupovali v oslabené sestavě. Chyběli Ondřej Seifert, Luboš Prejza, Richard Kinter – pracovní povinnosti, Zbyněk Všolák – nemoc, Dominik Jareš – pomoc rodičům.

V tomto utkání jsme potřebovali nutně vyhrát. Naši hráči si to vzali na srdce a do utkání vletěli jako uragán a do soupeře se zakousli. Náš tlak byl velký. Už ve 4. minutě jsme dostali soupeře pod tlak, ale byl z toho pouze roh, který jsme nedokázali zužitkovat.

O utkání rozhodla druhá desetiminutovka. V 10. minutě Kovář nádherně uvolnil Paprňáka a ten se nemýlil. Konečně protrhl střeleckou smůlu.

V 11. minutě si Kovář naběhl na centr a hlavou nekompromisně zakončil. 2:0.

V 16. minutě mohl zvýšit Tomáš Hubička, ale jeho dobrá střela skončila těsně vedle branky hostí.

20. minuta - závar v pokutovém území soupeře po rohovém kopu. Nejprve Bulva střílel, ale pokus o střelu mu nevyšel. Odražený balón se dostal k Tomáši Hubičkovi a ten nastřelil břevno. K následnému odraženému míči se prodral Paprňák a zvýšil už na 3:0.

Ve 24. minutě podržel mužstvo krásným zákrokem David Hubička. O čtyři minuty později šel Kovář sám na brankáře, ale vyběhnuvšího brankáře nepřekonal.

Minutu před koncem poločasu jsme měli šanci navýšit skóre na 4:0. Ve vápně soupeře byl faulován Kovář, nařízenou penaltu ale Petr Vlk neproměnil.

Ve druhém poločase jsme pokračovali v tlaku vytvářeli jsme si šance. Už ve 47. minutě šel sám Kovář na branku soupeře, ale střela z úhlu šla vedle.

Při střelecké chuti byl Kovář, který v 59. minutě nastřelil břevno.

V 67. minutě šli hosté do sesíti, když byl vyloučen jeden z hráčů.

V 68. minutě trenér Šolle střídal, ze hřiště odešel Růžička a nahradil ho Jan Sluka.

V 71. minutě Mynařík dělovkou protáhl brankáře hostí, který s námahou vyrazil na roh.O chvíli později přímý kop zahrával Sluka, ale jeho pěkná střela těsně minula branku.

V 78. minutě se Kovář konečně střelecky prosadil po krásném centru Vlka. 4:0.

Na hřišti se s končícím utkáním začalo jiskřit a tak rozhodčí utkání raději zkrátil o tři minuty.

Za utkání musím kluky pochválit. Hráli s chutí a v prvním poločase předváděli velice dobrý fotbal.

Doufejme, že jim ta pohoda vydrží do dalších utkání.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019