"A" družstvo 7.kolo

7.10.2013

VIKTORIA VŠESTUDY – FK ČECHIE KRALUPY 2:0 (1:0)

VIKTORIA VŠESTUDY – FK ČECHIE KRALUPY  2:0 (1:0)

Góly: 43. Bulva vl., 60. Růně z pen.

Sestava: Hubička D. – Hubička T. (20. Mynařík), Seifert, Bulva, Kostelníček – Jareš (70. Kinter), Všolák (Grich), Růžička – Sluka, Paprňák – Kovář

Průběh zápasu:

V dalším utkání III. B třídy Mělnicka jsme zavítali na hřiště do nedalekých Všestud.

Již od samotného začátku zápasu bylo jasné, jak bude utkání probíhat. Domácí budou dobývat naši bránu a my budeme hrozit z rychlých protiútoků.

Již ve dvacáté minutě kvůli zdravotním problémům střídat Tomáš Hubička, kterého na hrací ploše nahradil Radek Mynařík.

Z jednoho z mnoha protiútoků zakončoval Michal Paprňák, ale jeho pokus mířil vysoko nad bránu Lorence.

Naši hráči bránili svědomitě, ale co se za celý první poločas nepovedlo domácím, to za ně udělal Milan Bulva, který důrazně atakován Stinkou poslal hlavičkou míč za záda vyběhnuvšího Hubičky.

První poločas zápasu tak skončil výsledkem 1:0 pro domácí Viktorii.

Do druhého poločasu udělal trenér Šolle změnu, kdy na hřiště místo Všoláka poslal Gricha.

Druhá polovina utkání pokračovala ve stejném duchu jako ta první do doby, kdy unikajícho Janíčka ve vápně fauloval gólman Hubička a nařízený pokutový kop Martin Růně s přehledem proměnil.

Potě jsme i my otevřeli hru ve snaze o vyronání. Do dvou nebezpečných hlaviček se dostal Kovář, ale oba jeho pokusy mířili jen do rukou pozorného Lorence.

V 70. minutě Dominika Jareše na pravém křídle nahradil Richard Kinter.

Do konce utkání si pořádnou šanci vytvořili domácí, ale jejich snahu fantasticky uťal na brankové čáře Mynařík.

Po bojovném výkonu a díky smolným gólům si ze Všestud odvážíme prohru 0:2.