15.10.2013

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL CHLUMÍN 9:0 (4:0)

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL CHLUMÍN

9:0 (4:0)

Góly: 5., 26. a 37. Kovář, 66. a 84. Paprňák, 14. Seifert, 51. Sluka, 80. Bulva, 88. Růžička

Sestavy:

Čechie: Hropko - Mynařík, Bulva, Prejza (75. Hubička D.), Grich (46. Sluka) - Seifert, Hubička T., Všolák, Růžička - Hemr (70. Kinter), Kovář (46. Paprňák)

Chlumín: Havel - Miker (70. Stopa), Štěpán, Žebro, Douša - P. Hovorka, Vojtíšek, M. Hovorka, Janda - Linha, Maštalíř (46. M. Sitař)

Rozhodčí: Karel Müller - Hubička, Cibulka

ŽK: 2:2 (Růžička, Hemr - Linha, Douša)

Diváci: 40

Průběh zápasu:

V osmém mistrovském utkání jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Sokola Chlumín.

Od počátečního hvizdu rozhodčího Müllera jsme měli utkání jasně pod kontrolou. Soupeř, oslabený o několik svých opor, nestačil na naše kombinační akce a dostal se pod obrovský tlak. Vytvářeli jsme si hodně brankových příležitostí, ale bohužel jsme jich i hodně nevyužili.

Brankové hody zahájil v 6. minutě aktivní Kovář. Ve 14. minutě rychlý protiútok po levé straně zakončoval skluzem do prázdné branky Seifert.

V 16. minutě se zrodila akce po pravé straně a po ose Všolák – Seifert - Kovář se balon dostal k Hemrovi, ten ale z hranice penalty netrefil branku.

Ve 23. minutě Kovář po kolmici od Hemra postupoval sám na brankáře, ale netrefil ani branku. O dvě minuty později Kovář citli v té samé pozici, tedy v samostatném postupu na brankáře a tentokrát již nezaváhal a zvýšil na 3:0.

V sedmatřicáté minutě poslal krásný centr z pravé strany Seifert a Kovář hlavou zavěsil na 4:0. Zkompletoval tak hattrick.

Do druhého poločasu udělal trenér ŠolLe změny v sestavě. Odstoupili Grich a Kovář, nahradili je Sluka a Paprňák.

Pokračovali jsme v kombinační hře a vytvářeli si šance. V 50. minutě zvyšoval Sluka krásnou střelou zpoza hranice velkého vápna na 5:0.

V 60. minutě Všolák po nezištné přihrávce od Paprňáka netrefil odkrytou bránu.

V 66. minutě Paprňák nekompromisní střelou pod břevno zvýšil už na 6:0.

V 70. minutě trenér Šolle provedl další střídání. Ze hry stáhl Davida Hemra, toho na hrací ploše nahradil Richard Kinter. O dalších šest minut později se na hřiště podíval i David Hubička, který nahradil Luboše Prejzu.

V 80. minutě Milan Bulva z trestného kopu zvýšil na 7:0. V 83. minutě Paprňák zvyšoval na 8:0 a po samostatném úniku zvýšil Růžička na konečných 9:0.

Jeden gól do pověstných „deset“ se nám již nepodařilo dát.