"A" družstvo 9.kolo

23.10.2013

SOKOL ZÁLEZLICE - FK ČECHIE KRALUPY 0:4 (0:1)

SOKOL ZÁLEZLICE -   FK ČECHIE KRALUPY
0:4  (0:1)

Branky: 20. a 66. Kovář, 47. Růžička, 73. Všolák

Sestava: Hubička D. – Mynařík, Prejza, Bulva, Hubička T. – Vlk, Sluka, Všolák, Růžička (60. Jareš) – Hemr, Kovář

Průběh utkání:
Deváté utkání mistrovské soutěže jsme odehráli na horké půdě v Zálezlicích proti domácímu Sokolu. Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry a soupeř nestačil na naší kombinační hru. Vytvářeli jsme si spoustu brankových příležitostí, ale snadno jsme je i zahazovali.

Jediná pořádná a hned gólová akce v prvním poločase přišla ve 20. minutě, kdy se Tomáš Hubička po samostatné akci dostal do velkého vápna a tvrdě vystřelil. Jeho rána vypadla domácímu brankáři z rukou a pro Kováře už bylo jednoduché nás dostat do vedení 1:0.

Ve 22. minutě mohl Kovář zvýšit již na 2:0, ale na centr Růžičky bohužel nedosáhl.

Sice jsme pokračovali v tlaku na soupeřovu bránu, ale stoprocentní šanci jsme si nevytvořili. Většina našich akcí končila nepřesnou finální přihrávkou.

V poločasové přestávce jsme si to všechno vyříkali a do druhého poločasu kluci vletěli jako uragán. Hned po pár sekundách se odhodlal k samostatnému úniku Mynařík a před hranicí velkého vápna krásně uvolnil Hemra. Ten bohužel netrefil ani branku.

O minutu později Sluka uvolnil po pravém křídle Vlka a ten zpětnou přihrávkou našel Růžičku a bylo to 2:0.

Po této brance se nám začalo dařit a soupeř si s námi nevěděl rady. Po hodině hry vystřídal Růžičku Dominik Jareš, který přinesl oživení našich útočných akcí. Jeho rychlost platila na pomalejší domácí obránce.

V 63. minutě Tomáš Hubička vyslal Jareše do brejku, ten přihrál úplně volnému Kovářovi, jenže opět zklamal v koncovce. Reputaci střelce si Kovář zachránil v 66. minutě, kdy Tomáš Hubička opět vysunul Jareše do brejku a ten přihrál volnému Kovářovi, který tentokráte nezaváhal a s klidem zakončil na 3:0.

V 71. minutě přišla nejkrásnější akce našeho mužstva. Hemr uvolnil Kováře, který našel Jareše a ten z první zakončoval. Bohužel byl proti brankář domácích a zázračně míč vyrazil.

V 73. minutě jsme se opět radovali.Vlk uvolnil Všoláka a ten ze samostatného úniku zvyšoval na 4:0.

Domácí hráči vývoj utkání neunesli a začalo docházet ke strkanicím.Při jedné z nich dostali Tomáš Hubička a hráč domácích žlutou kartu. Aby nedošlo k nějakým vážnějším zákrokům rozhodčí raději o osm minut utkání zkrátil.