„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

23.6.2017

„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

LETNÍ PŘÍPRAVA

byla zahájena 16.7 2015. Trénovalo se 2x v týdnu.Účast na trénincích byla výborná, chodilo 12-14 hráčů zato s docházkou na přátelská utkání to byla katastrofa.Hráči dávali přednost výletům s rodinou a tak nám způsobovali velké problémy odehrát nasmlouvané přátelské zápasy.Po takové letní přípravě jsme se ani netěšili na mistrovské zápasy, ale kluci nás mile překvapili.Sice jsme v prvním domácím zápase remizovali se Střezivojicemi(na penalty jsme vyhráli)ale potom přišli vítězství nad Sazenou 4:3,PTZ Nelahozeves 1:0,Botafogem 4:3 a historické vítězství nad FK Kralupy v Liběchově jsme remizovali 3:3 a tyto výsledky nás drželi na čele tabulky.Potom přišla první porážka od Sokola Dolany na našem hřišti, vítězství 3:1 v Čečelicích doma vítězství s Mlékojedama 3:0 a potom přišla černá série, porážka 3:1 v Cítově,doma s Dřínovem 0:1 a další porážka na domácím hřišti se Sokolem Jeviněves 1:2.Serii jsme zakončili výpraskem 0:6 v Zárybech.V podzimní části herního ročníku 2016-2017 jsme skončili na 7 místě.Po tak dobře rozjetém začátku sezóny jsme očekávali, že se budeme pohybovat ve vyšších patrech tabulky.Padla na nás deka.Měli jsme problém se vstřelením branky, špatně jsme bránili a projevila se únava a tak jsme  byli rádi, že už sezóna skončila.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

V ,,A“ mužstvu FK Čechie došlo v jarní části ročníku 2016- 2017 k jediné  změně v kádru.Mužstvo doplnil Suchý Vladimír.

Kádr tvořili:

Brankáři : Hropko, Pospíšil

Obránci :  Mynařík, Prejza, Měchura, Hořák, Seifert, Arandič, Suchý

Záložníci : Jareš, Sluka, Chlapec, Moravec, Havel

Útočníci :  Kovář, Gospodinov, Pokorný Al, Pokorný R, Lipovský

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

byla zahájena 9.1.2017. Trénovalo se 2x v týdnu. 1x v tělocvičně a 1x venku na ÚT. Do zimní přípravy se nezapojil (Vydřihost)  pro dlouhodobé zranění.Během zimní přípravy jsme odehráli jen jeden přátelský zápas, porazili jsme Zvoleněves 4:2. A OPĚT JSME SE POTÝKALI S NECHUTÍ trénovat a hrát přátelská utkání. Před jarní soutěži jsme odehráli jenom jeden přátelský zápas,porazili jsme Zvoleněves 4:2.Do jarní sezóny jsme vstoupili porážkou ve Střezivojicích 1:2, s odřenýma ušima jsme porazili doma Sazenou 5:4, na Botafogu jsme remizovali 2:2 a na penalty jsme vyhráli, doma jsme dostali lekci od PTZ Nelahozeves 1:4. chuť jsme si zpravili na FK Kralupy když se nám povedlo u nich zvítězit 1:3, doma jsme porazili Liběchov 3:1 a v Dolanech jsme  vyhráli 1:2. Na zem nás posadili Čečelice které nás doma porazili 4:1, v Mlékojedech jsme odehráli velmi špatný zápas  a zaslouženě jsme prohráli 5:2, v Dřínově to bylo obdobné a opět vysoká porážka 0:4, v Jeviněvsi naše mužstvo podalo dobrý výkon, jenom že jsme doplatili na neproměňování šancí, ale domácím to tam padalo, porážka 2:4,poslední zápas jsme hostili favorita soutěže a v prvním poločase jsme byli víc než vyrovnaným soupeřem.Kbyby jsme proměnili vyložené šance tak mohl zápas dopadnout úplně jinak, zase jsme prohráli 0:2.V soutěži jsme skončili na 7.místě což bylo pro nás trenéry a funkcionáře zklamání.Mysleli jsme, že se umístíme do 5.místa, ale po špatně dohraném zbytku sezóny jsme rádi za to 7.místo.

V soutěži jsme vstřelili 50 branek tj. průměr 1,9 branky na zápas

Obdrželi jsme               64 branky tj. průměr 2,46   branky na zápas

Nejlepší střelci:Kovář 20 branek, Gospodinov 11branek, Chlapec 7 branek, Pokorný R 6 branek, Sluka a Moravec po 5-ti brankách

Docházka nehodnocena

Nejlepší hráči sezóny : Pospíšil, Mynařík,

Přednosti družstva:

Dodré standartní situace.

Nedostatky družstva:

Chyby při defenzivní činnosti jestliže se mužstvo dostalo pod tlak.

ZÁVĚR:

Naším cílem bylo hrát pohledný fotbal a umístit se v horní části tabulky.Bohužel se nám cíl nepovedlo splnit.Fotbal jsme hráli místama velice špatně a výsledkv byly jak na houpačce. Jednou dobře jindy špatně.S umístěním v tabulce taky nemůžeme být spokojeni.Skončili jsme až na 7.místě co se dá pokládat za neúspěch.Předpokládali jsme lepší umístění, tak do pátého místa.V silách mužstva to bylo, ale musela by se nám vyhýbat zranění a samotní hráči by k tomu museli přispět.Museli by se zříct soukromých akcí (oslavy babiččiných narozenin) a podobně.Do nové sezóny si přeji aby se pořádně trénovalo aby se chodilo na zápasy a v tabulce jsme byli hodně vysoko.Do nové sezóny by se mělo jít s novým trenérem.Pan Hořínek ukončil svoji činnost v našem klubu a nahradit by ho měl zkušený trenér pan Mika.Od pana Miky si vedení klubu slibuje, že mužstvo pozvedne po taktické stránce.Chtěl bych poděkovat p. Hořínkovi za jeho odvedenou práci v našem klubu a přeji mu ať se mu daří v jeho osobním i pracovním životě.

JIRKO DĚKUJEME

Ještě bych chtěl poděkovat MÚ za pomoc bez které by jsme měli velký problém s fotbalem i areálem na Čechii.Poděkování patří taky všem, kteří se o fotbal na Čechii starají.

Vypracoval: Bohumil Běhounek   asistent trenéra