„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

26.8.2017

„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

LETNÍ PŘÍPRAVA

V ,,A“ mužstvu FK Čechie Kralupy došlo ke změnám realizačního týmu i kádru mužstva.Do nové sezóny vstoupilo mužstvo Čechie pod vedením nového trenéra.Dlouholetý trenér Jiří Hořínek ukončil činnost v našem oddíle a tak vedení FK muselo shánět nového trenéra.Probíhalo jednání s p. Mikou, ale jednání bylo neúspěšné a tak byl vedením FK i hráči osloven p. Vydra, hráč ,,A“ mužstva, který je momentálně zraněný a čeká ho operace kolena.

Asistentem trenéra zůstává p. Běhounek a vedoucím mužstva je pí. Hubičková.

Do kádru mužstva jsme získali hráče: Douša, Szajko, Jeřábek, Reichman.Do přípravy se nezapojil Seifert.Kádr neopustil nikdo z hráčů.

Kádr hráčů pro sezónu 2017- 2018 tvoří hráči.

Brankáři:Hropko, Pospíšil

Obránci: Mynařík, Prejza, Měchura, Hořák, Arandič, Suchý, Pokorný Al.

Záložníci: Jareš, Sluka, Chlapec, Moravec, Havel, Douša, Reichman

Útočníci: Kovář. Gospodinov, Szajko, Pokorný R.

Letní příprava pro sezónu 2017- 2018 začala 18.7. a trénovalo se 2x v týdnu(úterý, čtvrtek) na Čechii.Během přípravy jsme sehráli tři zápasy. V prvním zápase jsme porazili Roma Neratovice  8:3, ve druhém zápase jsme ve vyrovnaném zápase prohráli s Viktorii Všestudy 0:6. V tomto zápase jsme neproměňovali šance soupeř ano.Ve třetím zápase jsme podlehli FK Zeleneč 10:0.Soupeř hraje pražskou I.B. třídu a byl nad naše síly.Naše přání do nové sezóny, hrát pohledný fotbal, bavit diváky a hrát na špici tabulky.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017