„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

27.11.2017

„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

LETNÍ PŘÍPRAVA

V ,,A“ mužstvu FK Čechie Kralupy došlo ke změnám realizačního týmu i kádru mužstva.Do nové sezóny vstoupilo mužstvo Čechie pod vedením nového trenéra.Dlouholetý trenér Jiří Hořínek ukončil činnost v našem oddíle a tak vedení FK muselo shánět nového trenéra.Probíhalo jednání s p. Mikou, ale jednání bylo neúspěšné a tak byl vedením FK i hráči osloven p. Vydra, hráč ,,A“ mužstva, který je momentálně zraněný a čeká ho operace kolena.

Asistentem trenéra zůstává p. Běhounek a vedoucím mužstva je pí. Hubičková.

Do kádru mužstva jsme získali hráče: Doušu, Szajka, Jeřábka, Reichmana, v říjnu jsme udělali Prášila.Do přípravy se nezapojil Seifert.Kádr neopustil nikdo z hráčů.

Kádr hráčů pro sezónu 2017- 2018 tvoří hráči.

Brankáři:Hropko, Pospíšil

Obránci: Mynařík, Prejza, Měchura, Hořák, Arandič, Suchý, Pokorný Al.Prášil

Záložníci: Jareš, Sluka, Chlapec, Moravec, Havel, Douša, Reichman

Útočníci: Kovář. Gospodinov, Szajko, Pokorný R.

Letní příprava pro sezónu 2017- 2018 začala 18.7. a trénovalo se 2x v týdnu(úterý, čtvrtek) na Čechii.Během přípravy jsme sehráli tři zápasy. V prvním zápase jsme porazili Roma Neratovice  8:3, ve druhém zápase jsme  prohráli s Viktorii Všestudy 0:6. V tomto zápase jsme neproměňovali šance soupeř ano.Ve třetím zápase jsme podlehli FK Zeleneč 10:0.Soupeř hraje pražskou I.B. třídu a byl nad naše síly.Naše přání do nové sezóny, hrát pohledný fotbal, bavit diváky a hrát na špici tabulky.

Do mistrovské soutěže jsme vstoupili vítězstvím nad Mlékojedama 4:0.Bohužel v tomto utkání se nám dlouhodobě zranili Měchura(poraněný meniskus – operace),Moravec( proražená lebka), Suchý obnovené zranění třísel.Pro různé problémy, buď rodinné nebo zdravotní jsme měli potíže sestavit mužstvo a to se projevovalo na výsledcích.Prohry s Jeviněvsí 1:5, s FK Kralupy 1:7, s Liběchovem 1:7, s Nelahozevsí 0:5, tři celkem nešťastné porážky ve Vehlovicích 1:4 po hrubých chybách v obraně, s Řepínem a EMĚ Mělník jsme sahali po bodu jenomže v obou případech jsme obdrželi branku 2min. před koncem utkání.Dokázali jsme porazit Veltrusy 3:2, Dřínov 3:0, Kly 3:2.Poslední mistrovský zápas v Dolanech jsme prohráli 3:2.Skončili jsme celkově na 12.místě.

V soutěži jsme vstřelili 21 branek t.j. 1,46 branky na zápas

V soutěži jsme obdržel 42branek t.j. 3.07 branky na zápas

Nejlepší střelci: Kovář 15 branek, Douša a Moravec po 3brankách

Nejlepší docházka: Kovář 74%, Arandič 74%, Jareš 70%

Závěr: Bohužel jsme  cíl, který jsme si dali se nám nepodařilo naplnit( hrát na čele tabulky a hrát pěkný fotbal).Doufám, že do jarních bojů nastoupíme v plné síle, že se nám budou vyhýbat zranění a v tabulce se dostaneme tam kam patříme, do horních pater.Záleží ovšem na hráčích jak se postaví k tréninkům a přípravným zápasům.Bylo by dobré kdyby si uvědomili, že fotbal je kolektivní hra a měli by ten fotbal začít upřednostňovat a udělat trošku radosti trenérovi Vydrovi když si ho demokraticky zvolili.Myslím si že se tréninkové jednotky hodně zlepšili a že se to projeví ve výsledcích. Chtěl bych poděkovat paní Hubičkové za vynikající práci, kterou dělá pro ,,A“ mužstvo i pro celou mládež v FK Čechie.Ještě bych chtěl poprosit členy výboru a naše příznivce aby kluky neodsuzovali a uvědomovali si, že jde jenom o sport a dělají to amatérsky.Můj velký obdiv má Lukáš Moravec, který po těžkém zranění naskočil do hry a pomáhal nám s bojem o lepší výsledky, Lukáši díky.Ještě bych chtěl všem hráčům, funkcionářům a příznivcům FK Čechie popřát hezké vánoce a šťastný Nový rok.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018