„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

12.12.2016

„A“ MUŽSTVO FK ČECHIE KRALUPY

LETNÍ PŘÍPRAVA

V ,,A“ mužstvu FK Čechie došlo v podzimní části ročníku 2016 - 2017 ke změnám v kádru.

Do kádru se zapojili odchovanci Pospíšil Tomáš, Pokorný Radek a začal s námi trénovat Lipovský Ondřej.

Na přestup jsme udělali Aleše Jíšu.

Kádr opustil Vlk( odchod do Všestud),pro velkou zaneprázdněnost přestal hrát Všolák.

Kádr tvořili:

Brankáři : Hropko, Pospíšil

Obránci :  Mynařík, Prejza, Měchura, Hořák, Seifert, Vydřihost,Arandič

Záložníci : Jareš, Sluka, Chlapec, Moravec, Havel, Jíša

Útočníci :  Kovář, Gospodinov, Pokorný Al., Pokorný Radek

LETNÍ PŘÍPRAVA

byla zahájena 16.7.2016. Trénovalo se 2x v týdnu.Účást na trénincích byla výborná chodilo trénovat 12-14 hráčů zato s docházkou na přátelské zápasy to byla katastrofa.Hráči dávali přednost rodinám a tak nám způsobovali velké problémy odehrát nasmlouvané přátelské zápasy.Po takové letní přípravě jsme se ani netěšili na mistrovské zápasy, ale kluci nás mile překvapili.Sice jsme v prvním zápase remizovali se Střezivojicemi(na penalty jsme vyhráli), ale potom přišli vítězství nad Sazenou 4:3, Botafogem 4:3, PTZ Nelahozeves 1:0 a historické vítězství nad FK Kralupy v Liběchově jsme remizovali 3:3 a potom přišla první porážka od Sokola Dolany na našem hřišti, vítězství 3:1 v Čečelicích doma vítězství s Mlékojedama 3:0 a potom přišla černá serie, porážka 3:1 v Cítově, porážka doma s Dřínovem 1:0 a další porážka na domácím hřišti se Sokolem Jeviněves 2:1.Serii jsme zakončili výpraskem 6:0 v Zárybech.V podzimní části herního ročníku 2016 - 2017 jsme skončili na 7.místě.Po tak dobře rozjetém začátku sezóny jsme očekávali že se budeme pohybovat v tabulce výš. Přišla na nás deka.Měli jsme problém se vstřelením branky, špatně jsme bránili a projevila se i únava.

V soutěži jsme vstřelili 25 branek tj. průměr 1.92 branky na zápas

Obdrželi jsme                29 branek tj. průměr  2.23 branky na zápas

Nejlepší střelci: Chlapec 8 branek, Kovář 8 branek, Gospodinov  8 branek,

Nejlepší tr. docházka : Arandič 83%, Pokorný R 80%, Hořák 73%

Nejlépe hodnocení hráči : Arandič, Hořák, Pokorný Al.

Závěrem bych chtěl popřát všem hráčům, funkcionářům i příznivcům FK Čechie hezké vánoce, a příjemný vstup do Nového roku.

Vypracoval : Bohumil Běhounek   asistent trenéra