Druhý mistrovský zápas "A" mužstva

31.3.2014

FK ČECHIE KRALUPY - TJ SOKOL OBŘÍSTVÍ 4:1 (1:1)

FK  ČECHIE  KRALUPY -  TJ SOKOL OBŘÍSTVÍ   4:1 (1:1)

Branky: Sluka

Sestava:                                                Hropko

Grich  Prejza   Seifert   Dvořák

Vlk  Sluka  Hubička T  Růžička

Kovář      Paprňák

Střídali: Jareš, Bulva, Hubička D

Druhý mistr. zápas jsme odehráli na domácí půdě proti Sokolu Obříství. Ze soupeře jsme měli respekt, protože má dobré mužstvo a pohybuje se na čele tabulky.Úvod zápasu nám ale vyšel parádně.Už v 5 min po autovém vhazování se míč dostal k Hubičkovi a ten centrem na druhou tyč našel volného Růžičku a bylo to 1:0 pro nás.Soupeř zvýšil tlak na naši bránu a snažil se o vyrovnání.Po naší chybě v obraně se jim to podařilo.Poločas skončil 1:1.

Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel a zvýšili jsme na 2:1.Soupeř ve snaze vyrovnat začal útočit a my jsme měli možnost chodit do brejků a stříleli jsme branky.Skóre se zastavilo na stavu 4:1.Branky vstřelili Růžička,Hubička T, Paprňák.Škoda, že se nám nepodařilo proměnit šance, které jsme si vytvořili.Soupeř mohl domů jet s debaklem.