FK Čechie – Baník Švermov 13:1 (8:0)

16.8.2021

FK Čechie – Baník Švermov     13:1 (8:0)

Branky: Zajíček 4x,Měchura J.3x, Měchura Š.2x,Palice1x, Marx 1x,Seidl 1x,Hájek 1x

Sestava:                                 Tyller

Hanáček Petr Čech Hořejší

Zajíček Palice  Měchura Hájek

Marx  Saidl

Střídali:  Kvacskai, Horvát, Korček, Měchura Š,Škuthan

V sobotu 14.8.2021 jsme na svém stadionu sehráli 1.zápas kr.přeboru žáků proti Baníku Švermov.Pro mužstvo statších žáků FK Čechie to byl první zápas v tak vysoké soutěži.Naši kluci byli na zápas natěšeni a do soupeře se pustili s velkou vervou a hned od začátku utkání jsme soupeře  zatlačili na jeho polovinu a ostřelovali jsme jeho branku.Už ve 3min. otevřel skóre Měchura Jakub 1:0 a byla ztoho jednostranná záležitost našeho mužstva, které pokračovalo v brankové demolici soupeře.V 8min. Saidl 2:0, ve 13min. Zajíček 3:0,v 15min. Měchura J. 4:0, ve 25min. palice 5:0, ve 27min. Zajíček 6:0,ve 31min.  Zajíček 7:0 a ve 34min. uzavřel skóre poločasu na 8:0 Měchura Š.

Vstup do druhého poločasu byl hodně vlažný.Kluci vedli po poločase vysokým skórem a začalo na ně působit velké horko a tak ubrali na výkonu.Až ve 44 min. se mužstvo opět rozjelo a začalo se měnit skóre Zajíček zvyšoval na 9:0, 51min.Měchura Š 10:0, v56min.soupeř snížil na 10:1,v 59min.Marx 11:1, v 60min. Měchura J.12:1, v 62min. uzavřel skóre zápasu na 13:1 Hájek.

Musím kluky pochválit, že v takovém horku hráli krásný kombinační fotbal zakončený častou střelbou což se divákům líbilo a odměňovali je potleskem.