FK ČECHIE KRALUPY - EMĚ MĚLNÍK 0:1 (0:0)

8.11.2017

FK ČECHIE KRALUPY -  EMĚ MĚLNÍK  0:1 (0:0)

Branky:

Sestava:

Pospíšil

Mynařík Vydra Pokorný Al.Prášil

Douša   Havel  Moravec  Chlapec

Kovář Prejza

Střídali: Hropko, Arandič, Pokorný R., Sluka, Jeřábek

V neděli 5.11. jsme na svém stadionu sehráli další mistrovský zápas proti EMĚ Mělník, a začali jsme dobře.Hned v 1.minutě se do šance dostal Kovář, ale zbrkle a nepřesně vystřelil, v 8min. Kovář znovu střílel a jeho střelu brankář vyrážel na roh.Ve 20min. se do velké šance dostali hosté, ale hlavička hostujícího hráče šla těsně vedle.Ve 26min. jsme měli příležitost my, ale Prejzova střela šajtlí skončila hodně vedle brány. Ve 28min. měli hosté další šanci,

ale střela skončila vedle naší branky.Ve 34min. byla před naší brankou trma vrma, kterou nakonec vyřešil brankář Pospíšil.

Do druhého poločasu provedl trenér Vydra střídání, Prášila nahradil Sluka.Druhý poločas začali lépe hosté, v poli nás přehrávali a začali si vytvářet šance.V 61min. průnik do naší obrany zakončili hosté střelou vedle branky.V 65min. hosté zahrávali tr.kop a brankář Pospíšil vytáhl krásný zákrok a zabránil jistému gólu.V 66min. trenér Vydra střídal, Doušu nahradil Arandič a v 70min. Chlapce nahradil Pokorný R.V 79min. měli hosté  šanci, ale střela šla opět vedle.V 82min. jsme měli my příležitost, ale ani Arandič ani Prejza nedotlačili Slukův centr do sítě.A opět konec zápasu byl pro nás krutý.Když už jsme se připravovali na pokutové kopy přišla 88min.,před našim vápnem nasadil ke střele hostující hráč a ta prošla přes bránící hráče a zapadla přesně k tyči bezmocného brankáře pospíšila.Je to škoda, že jsme nedokázali udržet příznivý výsledek proti mužstvu které bylo na třetím místě tabulky.Myslím si, že si kluci zaslouží pochvalu, hráli docela pohledný fotbal, jen ta koncovka byla žalostná.Nedá se nic dělat musíme zvednout hlavu a dál bojovat, výsledky se určitě dostaví.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018