FK ČECHIE KRALUPY – FK KRALUPY 1:7 (1:2)

FK ČECHIE KRALUPY – FK KRALUPY   1:7 (1:2)

Hořák  Prejza  Pokorný Al. Mynařík

Jareš     Havel     Sluka     Douša

Kovář  Gospodinov

Střídali: Hropko, Jeřábek, Reichman, Arandič

V neděli 24.9. jsme přivítali na svém stadiónu městského rivala FK Kralupy.Bylo to derby jak má být, velká návštěvnost a bouřlivá atmosféra.Soupeř se představil jako výborný celek posílený bývalými ligovými fotbalisty, Zelenkou a Hunalem.Hlavně Zelenka byl velkou posilou, nejenže dirigoval hru, ale dával i góly.Naše obrana ho nestačila uhlídat a tak poločas rozhodl dvěmi góly ve prospěch FK Kralupy.Za nás snížil Kovář po rohovém kopu, který rozehrával Havel.Poločas skončil 1:2 pro FK Kralupy.

Do druhého poločasu trenér Vydra vystřídal Mynaříka a do hry šel Arandič.Naši hře to vůbec nepomohlo a během 10min. jsme prohrávali 1:4.Po této brance jsme se sesypali a hosté ovládli hru a stříleli branky.Stav se zastavil na konečných 1:7 pro FK Kralupy a to můžeme být rádi,že Pospíšil vytáhl pár vynikajících zákroků a nedovolil hostům navýšit skóre.Během druhého poločasu trenér Vydra zapojil do hry Jeřábka i Reichmana. Musíme konstatovat, že soupeř byl lepší, hrál s větším zaujetím a zaslouženě vyhrál. Naši kluci by se měli nad sebou zamyslet a začít na hřišti makat, bez toho se vyhrávat nedá.