FK ČECHIE KRALUPY – FK KRALUPY 2:1 (2:0)

26.9.2016

FK ČECHIE KRALUPY – FK KRALUPY  2:1 (2:0)

 

Branky: Kovář, Gospodinov

 

Sestava:

                                           Pospíšil

                        Mynařík  Hořák  Prejza   Měchura  

                         Jareš    Sluka     Havel    Chlapec

                                       Kovář Gospodinov

 

Střídali: Arandič, Seifert, Pokorný Al.,Vydřihost, Hropko, Lipovský

 

V neděli25.9. jsme sehráli na našem stadionu derby s FK Kralupy loňským účastníkem okr. přeboru. Hrálo se za pěkného počasí a velkého zájmu diváků.Začátek utkání jsme měli v režii my a soupeře jsme tak zaskočili.Hráli jsme na rychlé protiútoky vedené po pravé straně Jarešem a ve 3min. jsme se prosadili. Jareš se uvolnil ve vápně, našel volného Kováře a ten do prázdné branky 1:0.V 10min. Kovář uvolnil Gospodinova, toho ale zradilo zpracování a obrana hostů zachránila. Ve 12min.opět řádil s chutí hrající Jareš, uvolnil se ve vápně, jeho první střelu brankář vyrazil a jeho druhou střelu zastavil obránce na brankové čáře.Hosté se snažili ohrožovat naši branku, ale jejich střely v pohodě kryl brankář Pospíšil nebo šli vedle.Největší šanci hostů měl Růžička, který se pěkně uvolnil, ale jeho střela šla těsně vedle tyče.Ve 27min. byl vyloučen domácí hráč Hořák, po druhé žluté kartě a zápas dostal jiný ráz.

Hosté měli míč více na kopačkách, začali nás přehrávat, ale koncovka byla žalostná. Ve 43min. přišla naše chvilka, Prejza poslal míč  do vápna na který si naskočil Gospodinov a bylo to 2:0.Svůj gól oslavil kotoulem.

Druhý poločas nás soupeř zatlačil před naši branku a chtěl s výsledkem něco udělat. Naši kluci výborně bránili a co prošlo zlikvidoval výborně chytající brankář Pospíšil.v 67min. po nedorozumění v naší obraně hosté Dobiášem snížili na 2:1. Hrálo se většinou na naší polovině a tak se nám otevírala cesta k rychlým brejkům.V 70min. se vápně uvolnil Chlapec a střelou do šibenice se snažil zaskočit brankáře hostů, ten se ale nenechal nachytat.V 71min.trenér Hořínek střídal,odešel Gospodinov a nahradil ho Pokorný Al. V 75min. Slukovo sólo zastavila obrana faulem a kopali jsme tr.kop. Chlapcovu dobře umístěnou střelu brankář vyrazil před sebe ale Havel nedokázal protlačit míč do sítě.V 80min. trenér Hořínek opět střídal, Kováře nahradil Seifert.V 81min.hosté vstřelili branku, ale nebyla uznána pro postavení mimo hru.V 83min. trenér Hořínek musel opět střídat, zraněného Prejzu  nahradil Arandič.V 85min. se ve vápně uvolnil Pokorný, snažil se prostřelit brankáře, ale nepovedlo se mu to.Škoda, že si nevšiml úplně volného Jareše, který mohl dávat do prázdné branky.V 90min. k velkému sólu nasadil Mynařík, ale ani neobešel protihráče ani nevystřelil.V nastaveném čase jsme si vítězství už nedali vzít a po posledním hvizdu rozhodčího vypukla veliká radost v našem táboře.Vítězství FK Čechie nad FK Kralupy bylo historicky prvním vítězstvím „A“ mužstev ve stejné mistrovské soutěži. Ještě bych chtěl poděkovat p.Hubičkové za zabezpečení bezproblémového průběhu zápasu.  

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy