FK ČECHIE KRALUPY – LIAZ VEHLOVICE 1:3 (0:2)

FK ČECHIE KRALUPY – LIAZ VEHLOVICE  1:3 (0:2)

Hořák   Sluka Pokorný Al.   Prášil

Jareš   Moravec   Douša   Chlapec

Kovář Paprňák

Střídali : Jeřábek, Pokorný R., Stinka, Arandič

V neděli 27.5. jsme sehráli na svém hřišti další mistrovský zápas a hostili jsme Liaz Vehlovice, který se nacházel na čtvrtém místě tabulky,z naší strany to byl obraz bídy a utrpení.Hrálo se bez pohybu bez důrazu jenom se nakopávali balony, které s přehledem zachytávala obrana hostů.V 19min. pro zranění odstoupil kapitán mužstva Chlapec a nahradil ho Jeřábek.Naše obrana byla hodně děravá a hosté toho využívali. V 36min.Hořák zastavil pronikajícího Procházku Jiřího faulem ve vápně a nařízenou penaltu sám faulovaný hráč proměnil a bylo to 0:1.Ve 44min. po další hrubce v obraně na 0:2 zvyšoval Procházka Pavel a bylo po zápase.

Do druhého poločasu provedl trenér Vydra změnu v sestavě, nevýrazného Hořáka nahradil Arandič.Ve druhém poločase byl obraz hry stejný jako v prvním,hosté hráli co potřebovali a my jsme jim fandili.V 58min. po skrumáži v našem vápně, když nebyl nikdo schopen odkopnou míč, se nejlépe orientoval Procházka Jiří a bylo to 0:3 a vypadalo to na pořádný výprask.Trenér Vydra ve snaze rozhýbat útok vystřídal mdlého Kováře a nahradil ho Pokorný R.V 75min. vykřesal naději Douša, který snížil na 1:3, ale to bylo z naší strany vše.Protože Veltrusy vyhráli v Mlékojemech tak se přiblížil v tabulce na rozdíl tří bodů a jsme tam zase namočeni.