FK Čechie Kralupy  - Pšovka Mělník   4:0 (4:0)

Sestava:                                 Škuthan

Hanáček   Petr  Čech    Tyller

Zajíček   Palice  Hájek Měchura

Marx      Horvát

Střídali: Fečo, Kvacskai, Kozák, Měchura Š.

V sobotu 8.1. jsme odehráli 1.kolo Zimní ligy s Pšovkou Mělník.Hrálo se v Mělníku na umělé trávě .První poločas byl jasně v naši režii, soupeře jsme nepustili do vážnější akce a jejich brankáře jsme pořádně proháněli.Už ve 3min. otevřel skóre tvrdou přízemní střelou Zajíček 0:1.V 6min. Marx zvyšoval na 2:0, ve 25min. Zajíček zvýšil střelou z 20 metrů do šibenice na 3:0 a v 35min. brankou na 4:0 ukončil poločas Palice.

Ve druhém poločase trenér Palice provedl změny v sestavě a nechal hrát všechny náhradníky.Hra se v poli vyrovnala, ale ubylo střeleckých příležitostí.Kluci předvedli pěkný fotbal, přestože jsou v tréninkovém zatížení.