FK ČECHIE KRALUPY – PTZ NELAHOZEVES 1:4 (1:2)

FK ČECHIE KRALUPY – PTZ NELAHOZEVES  1:4 (1:2)

Mynařík  Prejza  Hořák  Vydřihost

Havel   Moravec   Sluka   Chlapec

Kovář  Gospodinov

Střídali:Pokorný A, Pokorný R, Měchura, Lipovský, Hropko

V neděli 16.4. jsme sehráli mistrovské utkání proti PTZ Nelahozeves na domácím hřišti a bylo to opět špatně odehrané utkání.Hrálo se bez pohybu, bez bojovnosti, špatné přihrávky a navíc musel trenér Hořínek už v 10min. střídat, zranil se Vydřihost.Soupeř hrál bojovně, lehce získával míče a dostával se v přečíslení do šancí, které naštěstí pro nás nedokázal stoprocentně využít.Do poločasu jsme stačili Gospodinovem vyrovnat, ale to bylo z naší strany vše, ale po chybách v obraně nás soupeř potrestal a poločas jsme prohráli 1:2.

Do druhého poločasu jsme čekali, že naše mužstvo začne bojovat a bude se snažit o vyrovnání.Opak byl pravdou, a byli to hosté, kteří byli lepším mužstvem a kdyby měli lepší střeleckou mušku tak jsme mohli slíznout pěkný debakl.Tahle porážka byla pro nás ještě milosrdná.Chlapci by si měli sáhnout do svědomí a zamyslet se nad tím, že se na ně chodějí dívat fanoušci a těm teda žádnou radost nedělají.Věřím tomu, že se kluci dají za týden dohromady a v derby  budou FK Kralupy důstojným soupeřem.