FK ČECHIE KRALUPY – PTZ NELAHOZEVES 2:1(1:1)

15.5.2018

FK ČECHIE KRALUPY – PTZ NELAHOZEVES   2:1(1:1)

Branky: Gospodinov, Jareš

Sestava:

Pospíšil

Měchura  Pokorný Al. Hořák Prášil

Jareš   Stinka   Moravec  Chlapec

Gospodinov Paprňák

Střídali: Sluka,Kovář,Douša,Arandič,Jeřábek,

V neděli 13.5. jsme sehráli další mistrovské utkání proti PTZ Nelahozeves na našem hřišti.Bylo to utkání ve kterém jsme potřebovali zvítězit abychom se přiblížili k záchraně. Začátek utkání jsme měli pod kontrolou a v 16min. jsme se ujali vedení po brance kterou vstřelil Gospodinov1:0.Škoda, že nedokázal využít další dvě tutovky, mohlo být o zápase rozhodnuto.Ve 23.min Šimek vyrovnal 1:1 a postaral se o zdramatizování zápasu.

Druhý poločas jsme měli míč pod kontrolu a vytvářeli jsme si šance, ale nedokázali jsme je využít.O výsledku utkání rozhodla 87min.když střela Jareše skončila v síti hostujícího brankáře a bylo to 2:1 pro nás.Potřebné body zůstaly doma a pomalu se dostáváme do nesestupového pásma.Trenér Vydra provedl střídání – v 8min. odstoupil Papiňák pro zranění a nahradil ho Douša.Ve 46min. střídal Sluka Stinku, v 84min. Arandič střídal Moravce.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018