FK ČECHIE KRALUPY - Sepap Štětí 5:1 (1:1)

FK ČECHIE KRALUPY -  Sepap Štětí       5:1 (1:1)

Sestava:                            Měchura Š.

Zajíček Mašek  Čech  Suk

Palice  Marsa Brož  Měchura

Kvacskai  Marx

Střídali: Fečo,Petr, Hořejší

V neděli 30.5. jsme na našem stadionu odehráli další přátelské utkání proti mužstvu Sepap Štětí.První poločas byl vyrovnaný, my jsme měli šance, ale nedokázali jsme je proměnit.Po naší chybě v obraně se soupeř ujal vedení, ale netrvalo to dlouho a Marx vyrovnal na 1:1, tak skončil první poločas.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili a soupeře jsme roztříleli.Dvě rychlé branky během dvou minu(Měchura, Marx) nám zajistil dostatečný náskok a naše hra se zklidnila a soupeře jsme přehrávali.Další branky Maška a Měchury stanovily skóre 5:1 v náš prospěch.Soupeř po obdržených brankách začal hrát velice tvrdě a tak rozhodčí p.Novák měl hodně práce aby některé hráče soupeře zklidnil.Musel použít i červenou kartu pro jednoho hráče soupeře aby nedošlo k nějakému zranění.Chlapci soupeře byli hodně zaskočeni naší hrou a nemohli zkousnout porážku.