FK ČECHIE KRALUPY – Sj. ZVOLENĚVES 9:1 (2:1)

FK ČECHIE KRALUPY – Sj. ZVOLENĚVES   9:1 (2:1)

Branky:Kovář 4x, Douša 2x, Hořák, Stinka, Reichman

Hořák Stinka  Prejza  Pokorný Al.

Jareš   Reichman  Douša Chlapec

Pokorný R.  Gospodinov

Střídali: Sluka, Havel, Kovář

V úterý 19.9 Jsme sehráli přátelské utkání se Slavojem Zvoleněves na našem stadionu.Byl to zápas dvou rozdílných poločasů.Naše mužstvo hrálo bez pohybu bez nápadu a soupeř toho využíval a hrozil rychlými protiůtoky.Ve 13min. naše obrana nezachytila únik hostujícího hráče a bylo to 0:1.Ve 27min. hosté předvedli další průnik, tentokrát zakončení nevyšlo, střela skončila vedle naší branky.Ve 30min. Kovář uvolnil Gospodinova, jeho střela šla od brankáře do břevna a za branku.Ve 33min. se střela Radka Pokorného odrazila ke Kovářovi a ten srovnal na 1:1.Ve 45min. si na centr Hořáka naskočil Kovář a hlavou překonal hostujícího brankáře2:1.

Druhý poločas pro nás začal velice dobře.Ve 47min. napřáhl Hořák ke střele z 35m a trefil šibenici hostujícího brankáře 3:1.V 55min. po chybě obrany a brankáře Douša zvyšoval na 4:1.V 59min. po akci Gospodinov – Kovář zvyšoval Reichman na 5:1.V 63min. Jareš zpětnou přihrávkou našel Kováře a bylo to 6:1.V 72min. Douša zvyšoval na  7:1.V 81min. Stinka zvýšil na 8:1.V 83min. Kovář uzavřel skóre utkání na 9:1