FK Čechie Kralupy – SK Hořovice 0:1 (0:0)

FK Čechie Kralupy – SK Hořovice  0:1 (0:0)

Sestava:                                 Škuthan

Hanáček Tyller Čech    Petr

Zajíček   Palice  Seidl  Hájek

Marx      Kvacskai

Střídali:Hořejší, Fečo

V sobotu 6.11. 2021 jsme odehráli mistrovské utkání s SK Hořovice vedoucím mužstvem kr.přeboru žáků. Utkání bylo vyrovnané, soupeře jsme tím zaskočili že se nedokázal dostat do nějakého tlaku.První velkou šanci jsme měli my,Seidl z hranice velkého vápna tvrdě vystřelil bohužel jeho střela šla doprostřed branky kde byl připraven brankář hostů.Ke konci poločasu se začali prosazovat hosté.Ve 33min. nastřelili břevno naší branky.

Do druhého poločasu jsme na soupeře vletěli a vytvořili jsme si šance ke skorování.Ve 35min. se do šance dostal Marx, ale nedokázal skórovat.Ve 36min. Zajíčkovu střelu soupeř stačil zablokovat na roh, z rozehraného rohového kopu nedokázal Čech trefit odkrytou branku soupeře.Ve 48min. měl velkou šanci soupeř ke skorování, uplně volný hráč nedokázal hlavou překonat našeho výborně chytajícího brankáře Škuthana.Rozhodnutí padlo v 63min. kdy jsme udělali chybu v našem pokutovém území a neobsazený hráč střílel na naši branku,jeho střelu ještě Škuthan stačil vyrazit, ale další neobsazený hráč už dokázal skórovat 0:1.I když jsme se snažili o vyrovnání soupeř si výsledek už zkušeně pohlídal.Musíme kluky pochválit, podali vynikající výkon a soupeře tím hodně zaskočili.Škoda, že se nám to nepovedlo dotáhnout do konečné remizi.