FK ČECHIE KRALUPY – SK LIBĚCHOV 1:1(1:0)

FK ČECHIE KRALUPY – SK LIBĚCHOV   1:1(1:0)

Měchura Havel Pokorný Al. Hořák

Douša   Moravec  Paprňák   Chlapec

Kovář  Gospodinov

Střídali: Sluka, Arandič , Stinka, Jeřábek,

V neděli 29.4. jsme sehráli další mistrovské utkání na našem stadionu proti SK Liběchov.Hosté se zatáhli do obrany a nakopávali míče od své branky a naši hráči si nevěděli rady s touto hrou. Bohužel se přizpůsobili a též se snažili dlouhými míči dostat za obranu hostů. Byla to hra bez pohybu bez nápadu a nedalo se na to koukat.Za celý poločas byly dvě akce, které stály za potlesk, rozehraný tr. kop, který zakončil Pokorný tvrdou střelou, ale přímo do brankáře.Za druhé ve 43min.Paprňákova důslednost ve vápně a tvrdá umístěná střela k tyči kterou otevřel skóre 1:0.

Druhý poločas byl stejný jako první, převaha našeho mužstva, ale bez gólového zakončení.Největší šance pohnout se skórem měli Kovář a Stinka, ale sami před brankářem si nedokázali poradit.Trenér Vydra provedl střídání v 57min. Stinka nahradil Paprňáka, v 71min. Arandič střídal Měchuru a v 76min. Sluka střídal Gospodinova.V 77min. přišlo to co se ve fotbale stává.Na pravém křídle se uvolnil hostující hráč a centrem našel v našem vápně nehlídaného Hladkého a ten ranou z voleje nedal Pospíšilovi šanci 1:1.Do konce utkání nemělo už žádné mužstvo brankovou příležitost a tak utkání skončilo nerozhodně a přišly na řadu pokutové kopy.V této dovednosti jsme byli lepší než soupeř a zvítězili jsme 4:3

Za nás proměnili: Pokorný Al., Stinka, Havel, Chlapec

V tomto utkání jsme zbytečně ztratili bod, soupeř byl k poražení.