Sestava:                                 Škuthan

Hanáček Tyller Čech  Kozák

Zajíček   Palice  Fečo  Hájek

Marx      Kvacskai

Střídali:Hořejší, David, Horvát

V sobotu 30.10. 2021 jsme odehráli mistrovské utkání s SK Slaný. SK Slaný si nevypracovalo žádnou brankovou příležitost za celý poločas, my jsme na tom byli lépe, dvakrát se prodral do vápna Zajíček, ale nikdo nebyl schopen dorazit míč do branky.Ve 14min.se prosadil Zajíček a vedli jsme 1:0.Do konce poločasu se obraz hry nezměnil, byla to holomajzna.

Ve druhém poločase jsme přeci jenom zpřesnili hru a bylo to znát.Dostávali jsme se do brankových příležitostí a v 38min. Palice ránou z 20metrů nedal šanci brankáři hostů a bylo to 2:0 pro nás.V 62min. jsme zahrávali trestný kop.Čech našel úplně volného Zajíčka, který prodloužil do vápna kde se nejlépe orientoval Marx a bylo to 3:0.

S hrou nemůžeme být spokojeni, ale tři body, které jsme potřebovali zůstali doma.