FK ČECHIE KRALUPY – SK ZELENEČ 0:10 (0:3)

FK ČECHIE KRALUPY –  SK ZELENEČ   0:10 (0:3)

Mynařík  Hořák  Prejza  Suchý

Beránek Sluka  Havel  Chlapec

Kovář  Jeřábek

Střídali:

V sobotu 19.8. jsme sehráli další přátelské utkání v Zelenči s místním SK Zeleneč.Soupeř hraje pražskou I.B třídu a pro naše silně oslabené mužstvo( chybělo 9 hráčů základní sestavy) byl nad naše síly.V prvním poločase dokud nám síly stačili jsme se soupeřem hráli vyrovnanou partii, ale naivní chyby v obraně nás dostávali do kolen.Už ve 2min. jsme po nedorozumění mezi Hropkem a Prejzou prohrávali 1:0.V 11min. domácí hráč své sólo neproměnil.Ve 23min. se krásně uvolnil Sluka ve vápně, předložil volnému Chlapcovi, ale jeho střelu stačil zablokovat domácí hráč.Ve 25min. po naší chybě domácí zvýšili na 2:0.Ve 28min. po faulu na našeho hráče se kopal pokutový kop, který Havel neproměnil.Ve 41min. po rohovém kopu a zmatcích v našem pokutovém území domácí zvýšili na 3:0.

Ve druhém poločase nám docházeli síly a domácí toho dokázali využít a postupně zvyšovali skóre až na potupných 10:0.Doufejme, že to nějak neotřáslo naším sebevědomím a v neděli 27.8. kdy hrajeme s Mlékojedama 1.mistrovský zápas budeme v pohodě a popereme se o vítězství.