FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL ČCELICE 2:2(1:0)

16.4.2018

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL ČCELICE   2:2(1:0)

Branky: Kovář 2x

Sestava:

Hropko

Mynařík Havel Pokorný Al. Hořák

Jareš     Douša   Moravec   Chlapec

Kovář  Gospodinov

Střídali: Sluka, Paprňák, Arandič , Stinka,

V neděli 15.4. jsme na našem stadionu hostili tým z Čečelic, který je jedním z adeptů na postup do okr. přeboru.Zápas to byl pro oko diváka hodně zajímavý.Hostující mužstvo si myslelo, že to pro ně bude velmi jednoduchý zápas, sice měli míč více na svých kopačkách, ale naše obrana pracovala spolehlivě a co prošlo na branku spolehlivě likvidoval brankář Hropko, který musel zaskakovat za vyloučeného Pospíšila v Jeviněvsi.Naši útočníci taky nezůstávali pozadu za soupeřem a vytvářeli si šance. V 17min. Kovář nedokázal dostat míč na úplně volného Gospodinova, v 18min. Douša uvolnil Gospodinova, ale ten z voleje pořádně netrefil míč.Ve 28min. Mynařík našel ve vápně volného Kováře, toho ale zradilo zpracování a tak z toho nic nebylo. Ve 34min. Chlapec centrem našel Kováře a ten hlavou překonal brankáře hostů a vedli jsme 1:0.Hosté po obdržené brance přidali a vypracovali si šance na vyrovnání.

Ve 35min. po trestném kopu hlavičkoval hostující hráč vedle naší branky.V 38min. po rohovém kopu brankář Hrobko vyrazil střelu a dorážka hostujícího hráče šla nad naši branku.

Do druhého poločasu vstoupili hosté jako vyměnění, zrychlili hru a vytvářeli si šance.Naše obrana měla s rychlonohými hráči soupeře  problémy a tak se snažila zastavovat hráče fauly a tím si říkali o karty.V 53min. měli hosté šanci,únik po křídle, zpětná přihrávka ale střela šla naštěstí vedle.V 59min. po rohovém kopu nikým neobsazený hráč hostů hlavou vyrovnal 1:1.V 61min. brankář Hropko předvedl dva vynikající zákroky a mužstvo podržel.

V 65min. se do šance prodral Kovář, ale v koncovce se neprosadil.V 68min. trenér Vydra střídal, Gospodinova nahradil Papiňák.V 70min. Jareš uvolnil Doušu, toho míč neposlechl a tak šla střela  vedle.V 72min. se ke střele z 30m odhodlal hráč hostů a jeho bomba zaskočila Hropka 1:2.V 75min. střídal Mynaříka Stinka.V 77min. se ve vápně hezky uvolnil Kovář a srovnal na 2:2.V 80min.Sluka nahradil Chlapce a v 81min. střídal Doušu Arandič.V 82min. po rozehraném rohovém kopu hlavičkoval Jareš těsně vedle.V 91min. se do šance dral Kovář, ale míč do branky neprotlačil.

S remizou můžeme být spokojeni.Uhrát takovýto výsledek s mužstvem, které aspiruje na postup je paráda, byla to výborná práce celého týmu.Když bude mužstvo takto bojovat tak by nemělo mít problém se sestupem.Protože zápas skončil nerozhodně kopaly se pokutové kopy.

Za nás proměnili: Pokorný Al., Havel.Celkově jsme prohráli 2:4 a soupeř získal bod navíc.

V NEDĚLI 22.4. SE HRAJE DERBY S FK KRALUPY PŘIJDŤE KLUKŮM FANDIT.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018