FK ČECHIE KRALUPY- SOKOL DOLANY 7:3 (3:2)

20.6.2018

 

FK ČECHIE KRALUPY- SOKOL DOLANY 7:3 (3:2)

 

Branky : Paprňák 2x, Douša2x, Pokorný Al., Gospodinov, Arandič

Sestava :

                                                Pospíšil

                         Arandič  Sluka Pokorný Al.Měchura

                          Jareš   Moravec  Paprňák  Chlapec

                                   Kovář Gospodinov

 

Střídali : Jeřábek, Vydra,Pokorný R.,Douša, Hropko

           

V neděli 17.6. jsme sehráli poslední mistrovské utkání letošní sezóny na našem stadionu a za soupeře jsme měli mužstvo Dolan.V tomto utkání už šlo jen o prestiž, protože o třetím sestupujícím se rozhodlo v sobotu když mužstvo Veltrus podlehlo doma Čečelicím.V neděli se   na Čechii hrál bezstarostný útočný fotbal z obou stran a diváci viděli hodně branek.Naši kluci vstoupili do utkání velice dobře, už ve2.min. rozjásal domácí diváky Gospodinov a vedli jsme 1:0.V 11.min. se prosadil hostující Šenkýř a srovnal na 1:1.V 16.min proměnil Pokorný Al. pokutový kop a zvýšil na 2:1.V 17.min.trenér Vydra střídal, odstoupil Gospodinov a nahradil ho Pokorný R.Ve 30.min. bylo srovnáno opět se prosadil Šenkýř.Ve 41.min. se prosadil Paprňák a brankou na 3:2 uklidnil naše hráče a šlo se do kabin.

Do druhého poločasu trenér Vydra vystřídal Sluku a místo něj nastoupil Douša a bylo to povedené střídání, v 50.min se Douša prosadil a bylo to 4:2 pro nás.V 55.min. se prosadil Paprňák a svým druhým gólem v utkání upravil na 5:2 pro nás.V 59.min. se prosadil svátečný střelec Arandič a zvyšoval na 6:2.Naši hráči trochu polevili a v 75.min. dovolili aby Šenkýř svým třetím gólem v utkání snížil na 6.3.Konečné slovo měl Douša, který svým druhým gólem upravil skóre na konečných 7:3 pro Čechii.Alespoň výsledkem si hráči udobřili vedení i fanoušky, byla to dobrá tečka za nepovedenou sezónou

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

FK Čechie Kralupy