FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL JEVINĚVES 0:1(0:0)

26.11.2015

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL JEVINĚVES 0:1(0:0)

 

  Branky:

                                                             Hropko

                                       Mynařík Prejza Měchura Hubička

                                        Vlk   Sluka     Všolák    Pospíšil                                                             

                                                          Jareš  Kovář

 

Střídali:  Dvořák, Arandič,Chlapec, Moravec

 

Další mistrovské utkání jsme sehráli v sobotu 31.10. s mužstvem Sokol Jeviněves na našem hřišti.V tomto utkání jsme byli favority, ale nepotvrdili jsme to.Soupeř nastoupil do utkání se zabezpečenou obranou(9hráčů bylo ve vápně) a ofsajd systémem, s kterým jsme si nedokázali poradit a tím pádem jsme si vytvořili minimum šancí.Obrovskou příležitost jsme měli v 5min.

Všolák uvolnil Sluku, ale ten v domění že je v ofsajdu přestal hrát.V 18min. Vlk našel Pospíšila, ale toho zradilo zpracování.V 19min. Vlk přihrál Jarešovi, ale jeho střela šla vedle.Ve 26min. po akci Vlk-Jareš se ke střele dostal Kovář, jeho střelu obrana zblokovala na roh. Po rohovém kopu pálil Sluka opět nad branku.Ve 28min. se nedokázal Jareš prosadit přes stopera hostů a situaci vyřešil brankář.

Do druhého poločasu provedl trenér Hořínek změnu v sestavě, Kováře nahradil Moravec.Způsob hry hostů se nezměnil naopak, před branku postavili autobus a míče nakopávali co nejdále od branky.My jsme si nedokázali pořádně přihrát ani založit nějakou pěknou akci,která by potěšila nervózní domácí příznivce, ani jsme pořádně nevystřelili.První střelu ve druhém poločase vyslal Sluka v 59min.Trenér Hořínek ve snaze mužstvo rozhýbat přikročil k dalšímu střídání.V 65 min.šel místo Sluky na hřiště Chlapec.Ani toto střídání hru nezrychlilo.Dále jsme hráli fotbal bez pohybu, bez nápadu a byli jsme bezradní.V84min. trenér Hořínek opět střídal, Pospíšila nahradil Dvořák.Utkání se pomalu chýlilo ke konci a my jsme se pomalu smiřovali se ziskem jednoho bodu a přemýšleli kdo půjde na penalty.V 88min. bylo vše úplně jinak.Hosté se dostali na naši polovinu a obrana faulovala.Hosté zahrávali trestný kop z 35metrů od naší branky a na tečovaný ve zdi Hropko neměl šanci zareagovat 0:1.V 92min. se ve vápně uvolnil Prejza, ale jeho tvrdá střela šla těsně vedle.Utkání skončilo naší porážkou, kterou jsme si nezasloužili, ale fotbal se hraje na góly a ten soupeř dal my ne.     

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy