FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL STŘEZIVOJICE 1:2 ( 0:1)

14.6.2016

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL STŘEZIVOJICE  1:2 ( 0:1)

 

Branka: Pokorný

 

Sestava:

                                           Lang

                        Mynařík  Hořák  Seifert  Prejza    

                        Vlk   Sluka    Všolák     Arandič

                                   Chlapec Pokorný

 

Střídali: Kolář

 

V sobotu 11.6. jsme sehráli poslední mistrovský zápas sezóny na našem hřišti proti Sokolu Střezivojice.Soupeř se představil jako bojovný celek,dobře kombinoval a naše mužstvo s tím mělo problémy.Měli jsme špatný pohyb hodně nepřesných přihrávek a nevypracovali jsme si jedinou šanci na branku jsme vyslali jedinou střelu za poločas.Zato soupeř byl aktivnější.Ve 2min. Prejza zachraňoval před útočníkem hostů.V 17min. hosté nastřelili tyč a naše obrana odvrátila na roh.Po rozehraném rohovém kopu se k míči dostal hostující hráč a prostřelil vše co mu stálo v cestě 0:1.Po vstřelené brance hosté začali hrát profesorský fotbal, drželi míč a nikam nepospíchali.To na nás stačilo.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Začali jsme se pohybovat zpřesnili přihrávky a začali jsme se cpát do branky hostů.V 53min. jsme kopali roh a Chlapec střílel hlavou těsně vedle.V 59min. své sólo hostující hráč zakončil střelou vedle.V 69min. hosté vyzkoušeli Langovu pozornost střelou z úhlu ale nenachytali ho.V 72min. hráč hostů tvrdě atakoval Všoláka, naši hráči přestali hrát v očekávání že rozhodčí odpíská faul, nestalo se tak, rozhodčí hru pustil a hráč hostů své sólo proměnil 0:2.V 81min. se pěkně uvolnil Chlapec ale jeho střela šla vedle.V 84min. byl hráč hostů úplně sám před naší brankou, ale překopl ji.V 85min. po centru Všoláka střílel Vlk, obrana stačila odvrátit na roh a přišla další slabší chvilka nepřesného rozhodčího.Na rohový kop si naskočil Pokorný, jeho střelu mířící do branky hostující hráč vyrazil rukou.Rozhodčí nic neviděl (nebo nechtěl vidět) a strhla se mela.Hráči rozhodčího obstoupili a přesvědčovali ho o penaltě a pozor další chyba rozhodčího, který vůbec nepřerušil hru. Nakonec se penalta kopala, ale rozhodčí měl vyloučit hráče hostů, který zahrál rukou.K provedení pokutového kopu se postavil Pokorný a s přehledem proměnil 1:2.

Hned na to rozhodčí ukončil zápas.Při odchodu do kabin rozhodčí ještě popudil diváky hanlivými gesty.To by si neměl dovolovat. 

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

ClarkLab ClarkLab 11.9.2017 14:05
DavidZEd DavidZEd 3.9.2017 08:19
DavidZEd DavidZEd 27.8.2017 14:39
Jerryanymn Jerryanymn 13.8.2017 08:53
RobertGow RobertGow 3.5.2017 09:07
RonniePow RonniePow 19.4.2017 16:44
AugustHon AugustHon 16.2.2017 02:28

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy