FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL ZÁRYBY 0:2 (0:1)

20.6.2017

FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL ZÁRYBY  0:2 (0:1)

Sestava:

Pospíšil

Mynařík Měchura Pokorný Al. Arandič

Jareš    Sluka    Moravec  Chlapec

Kovář  Gospodinov

Střídali: Lipovský

V sobotu 17.6. jsme sehráli poslední mistrovský zápas se Sokolem Záryby na našem stadionu.

Soupeř byl na 1.místě tabulky a aby postoupil do okresního přeboru musel v tomto utkání vyhrát nebo alespoň remizovat.Hosté hned od začátku utkání naznačili, že to s postupem myslí vážně, v 8min. nastřelili tyč naší branky a v 10min po akci která trošku zaváněla ofsajdem otevřeli skóre.Naši kluci to nezabalili a odpovídali rychlými brejky.Moravec ve 14min. uvolnil Gospodinova ten ale svoje sólo zakončil střelou nad branku soupeře.V 18min. Mynařík uvolnil opět Gospodinova, ale ten vhodný okamžik ke střele prováhal a nakonec z toho nic nebylo.Ve 23min. zahrozili hosté, po rohovém kopu hlavičkoval hostující hráč těsně vedle naší branky.Ve 27min. Gospodinov po rohovém kopu hlavičkoval těsně nad branku.Ve 36min. byl Gospodinov zase v úniku, ale místo střely volil přihrávku na Chlapce, který střílel nad branku.Ve 41min. šel Kovář sám na brankáře, ale zakončoval do něj.Škoda že si nevšiml úplně volného Jareše před kterým byla prázdná branka.Ve 44min.neprošel Jrešův centr na Gospodinova.

Druhý poločas začal smolně ve 47min. udělala naše obrana chybu a hosté trestali 0:2 a bylo pozápase.Začali nám docházet síly po probdělé noci(rozlučka se sezónou) a hosté nás začali prohánět.V 55min. předvedl vynikající zákrok Pospíšil a odvrátil tak další pohromu.V 73min.

po rohovém kopu zastavoval míč na brankové čáře Chlapec.V 74min. trenér Hořínek střídal, unaveného Gospodinova nahradil Lipovský.My jsme už neměli síly na nějaké protiůtoky, ale v 77min. se nám jeden povedl.Jareš zatáhl míč na pravé straně a centrem našel Chlapce který se do míče pěkně položil ale jeho volej trefil bránícího hráče.V 78min. po chybě naší obrany šli dva hostující hráči na brankáře, ale špatně volenou finální přihrávkou se hosté připravili o další gól do naší sítě.Do konce utkání už žádné šance nebyly a tak se zápas dohrál v poklidu.

Hosté vyhráli zaslouženě a tím si zajistili postup do okresního přeboru a přejeme jim hodně úspěchů v nové soutěži.Jenom mě mrzí,že mužstvo hostů při oslavách užívalo sprostých výrazů a uráželo naše mužstvo.Ještě bych chtěl poděkovat hl.rozhodčímu . Blahoutovi pomezním rozhodčím p.Drimlovi a p.Horvátovi za korektně vedený zápas.Hlavně musím poděkovat klukům, pro které to byl těžký zápas, že to nevypustili a odmakali celý zápas.

HOŠI DĚKUJEM

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018