FK ČECHIE KRALUPY – START MLÉKOJEDY 2:2 (1:0) p.k. 5:3

18.5.2015

FK ČECHIE KRALUPY – START MLÉKOJEDY 2:2 (1:0) p.k. 5:3
 
Branky: Sluka, Gospodinov
 
                                                              Hubička D
                                      Měchura Vydřihost Hubička T Mynařík
                                        Vlk       Sluka      Všolák     Měchura
                                                   Gospodinov   Pokorný
 
Střídali: Hropko, Chlapec, Jareš
 
Deváté mistrovské utkání jsme sehráli na našem hřišti s mužstvem Mlékojed.Na soupeře jsme si věřili a mysleli jsme si , že to bude procházka růžovým sadem, ale skutečnost byla jiná.Mužstvo Mlékojed se představilo jako bojovný celek s rychlým přechodem do protiůtoku.Naše mužstvo se nemohlo dostat do tempa a tak nás soupeř přehrával a vytvářel si brankové příležitosti.Skóre mohli hosté otevřít v 9min. když na poslední chvíli uhasil požár Měchura, v 18min. po tr.kopu trefili břevno naší branky.Ve 35min.měli další šanci, ale nedali.My jsme se dokázali prosadit ve 40min.Po rohovém kopu,který zahrával Dvořák se nejlépe zorientoval Gospodinov a otevřel skóre utkání 1:0 pro nás.
Do druhého poločasu,aby se hra zrychlila, udělal trenér Hořínek změny v sestavě.Ze hry stáhnul Dvořáka a Pokorného a nahradil je Jarešem a Chlapcem.Nějaké šance jsme si vytvořili, ale hra se nějak moc nezměnila.V 60min. Sluka uvolnil Chlapce, ale jeho střela šla vedle.V 65min. hosté vyrovnali  po nedorozumění naší obrany.Po tomto góle jsme přece jenom zvýšili obrátky a začali si vytvářet šance.V 80min. se do šance dostal Všolák, ale jeho střelu brankář vyrazil na roh.V 84min. Chlapcovu křížnou střelu brankář s námahou vyrazil na roh. V 86min. Měchura uvolnil Sluku a ten překonal brankáře hostů 2:1 pro nás.Dlouho jsme se z vedení neradovali.V 88min. hosté zahrávali rohový kop.Odražený míč hostující hráč napálil do břevna a po zmatku v naší obraně skončil míč v naší brance.Šance na vítězství jsme ještě měli.V 89min. kopal Sluka tr.kop, ale střela šla těsně vedle.V 90min. se k míči prodral Gospodinov, ale jeho střela z voleje šla těsně vedle
Utkání skončilo nerozhodně a tak přišel na řadu penaltový rozstřel, který jsme jsme vyhráli 5:3    a  získali bod na víc.

Naše penalty proměnili: Vydřihost,Měchura,Chlapec,Sluka,Všolák
  

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy