FK ČECHIE KRALUPY – START MLÉKOJEDY 4:0 (4:0)

29.8.2017

 FK ČECHIE KRALUPY –  START MLÉKOJEDY   4:0 (4:0)

                  

Branky:Hořák, Kovář, Chlapec, Pokorný Al

 

Sestava:

                                           Pospíšil

                         Mynařík   Hořák   Prejza   Arandič

                       Moravec Pokorný Al. Havel Chlapec 

                                        Kovář  Gospodinov

 

Střídali: Hropko, Měchura, Sluka, Douša, Jeřábek, Reichman

 

V neděli 27.8. jsme odehráli první mistrovské utkání na domácím hřišti a soupeřem nám bylo mužstvo Mlékojed.Fanoušci a vedení FK Čechie byli zvědavi jak se povede mužstvu pod vedením nového trenéra p. Vydry.Zápas dopadl nad očekávání.Naše mužstvo se do soupeře pustilo hned od úvodního hvizdu rozhodčího a začalo si vytvářet šance, ale ve snaze rychle vstřelit gól řešili situace zbrkle.Ve 3min. Mynařík uvolnil Kováře jeho střela šla ale vedle.V 5min. Kovář uvolnil Gospodinova ten ale střílel do brankáře.Hosté urputně bránili a tak se naši hráči těžko prosazovali až do 22min. když byl ve vápně faulován Gospodinov a rozhodčí nařídil pokutový kop.K míči se postavil Hořák a nekompromisně proměnil 1:0.Hosté ohrožovali naši branku jen ze standardních situací s tím si ale naše obrana poradila.Ve 30min. došlo k nezaviněné srážce Moravce s hostujícím hráčem při hlavičkovém souboji a odnesl to Moravec, který utrpěl zlomeninu spánkové kosti.Moravec byl odvezen do nemocnice na vyšetření ve hře ho nahradil Měchura.Ve 34min. se po dlouhé době dostal do našeho vápna, útočník hostů  tak dlouho se motal s míčem až upadl a protože u něj byl Prejza rozhodčí to posoudil jako faul a odpískal pokutový kop proti nám.Mág v naší brance Pospíšil zřejmě očaroval střelce a ten vysoko přestřelil naši branku.Ve 40min. Hořák krásně uvolnil Měchuru

který společně s Kovářem postupovali na jednoho bránícího hráče.Měchurovi se klička nepovedla, ale míč se odrazil ke Kovářovi, který nezaváhal a kličkou obešel brankáře a pohodlně zavěsil 2:0.To nejhezčí z celého zápasu teprve přišlo. Ve 43min. Havel centroval do vápna a Gospodinov sklepl hlavou na Chlapce a ten dělovkou zvyšoval na 3:0.Ve 44min. hosté faulovali a k trestnému kopu z dobrých 35m se postavil Aleš Pokorný a nevídanou bombou, kterou brankář zaregistroval až v síti zvýšil na 4:0.

Druhý poločas kluci začali tak jak skončili první.Hráli s chutí dobře kombinovali a napadali soupeře, kterému to dělalo velké problémy.Ve 47min. při napadání získal míč Kovář a poslal ho před branku na Gospodinova, ale těsně před ním stačil obránce hostů zakročit.Hosté byli unavení a tak se ani nepokoušeli ohrozit naši branku.My jsme dobře kombinovali a vytvářeli si šance, ale střelecké štěstí nás opustilo.V 55min. trenér Vydra střídal, Havla nahradil Sluka.V 60min.trenér Vydra opět střídal, Kováře nahradil Szajko.V 70min. poslal trenér Vydra na hřiště Doušu místo Arandiče a Jeřábka místo Gospodinova.V 75 min. po první nepozornosti naší obrany za celý zápas se ocitl sám hráč hostů v našem vápně, ale jeho střela šla hodně vedle naší branky.V 80min. nasadil k dalekonosné střele Mynařík, ale jeho střela, na kterou brankář vůbec nereagoval rozezvučela  tyč. V 82min. Szajko svým důrazem vybojoval míč, ale svoje sólo nedokázal proměnit,střela šla vedle.V 84min. se ke střele dostal Aleš Pokorný, ale jeho bombu stačil brankář vyrazit na roh.Diváci byli s hrou i výsledkem spokojeni a tak mužstvo při děkovačce odměnili potleskem.   

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy