FK ČECHIE KRALUPY – VLTAVAN CHVATĚRUBY 3:0(2:0)

7.9.2015

FK ČECHIE KRALUPY – VLTAVAN CHVATĚRUBY  3:0(2:0)

Branky: Gospodinov 2x, Měchura

Bizoň

Mynařík Vydřihost Hořák  Prejza

Vlk    Sluka    Všolák    Měchura

Gospodinov  Chlapec

Střídali: Arandič, Moravec, Hubička T.

Třetí mistrovský zápas jsme odehráli na našem hřišti proti Vltavanu Chvatěruby.Naši hráči chtěli předvést svým divákům,že výsledky z minulých kol na cizích hřištích nebyli náhodné.Začátek utkání nás nezastihl v pohodě, zřejmě nervozita před početnou návštěvou a televizní kamerou.Chybovalo se v přihrávkách(Mynařík,Vydřihost) a největší kiks předvedl brankář Bizoň,který při odkopu od branky trefil hostujícího hráče. Naštěstí jsme tyto chyby přežili bez obdržené branky a dá se říct, že nás to uklidnilo a začali jsme hrát tu naši hru s rychlým přechodem do útoku.V 9min. Hořák uvolnil Vlka, který vybojoval jen roh z kterého jsme nic nevytěžili.V 11min. to bylo už lepší.Vlk nacentroval do vápna a na odražený míč nasprintoval Měchura a tvrdou ranou nedal hostujícímu brankáři šanci 1:0.Ve 13min. Vlk uvolnil Gospodinova ale ten nedokázal prostřelit brankáře.V 15min. Všolák uvolnil Vlk ale ten střílel vedle branky.Ve 25min. zahrozili hosté a střelu, která mířila do odkryté branky stačil Mynařík vykopnout na roh.Ve 29min. založil rychlou akci Prejza, narazil si s Gospodinovým, ale jeho střela bekhendem šla vedle.V 31min. opět zaůřadovala dvojice Vlk – Gospodinov a Gospodinov hlavou zvyšuje na 2:0.Ve 37min. opět kombinace Vlk- Gospodinov tentokráte Gospodinov hlavou přestřeluje branku.

Do druhého poločasu trenér Hořínek provedl změnu v sestavě. Prejzu nahradil Moravec.V 55min.

opět zahrozila dvojice Vlk – Gospodinov.Střelu Gospodinova brankář s námahou vyrazil na roh. V 59min. Moravec uvolnil Gospodinova a bylo to 3:0.V 70min. trenér Hořínek střídal.Unaveného Gospodinova nahradil Hubička T. V 74min. se krásně uvolnil Měchura a šel sám na branku, sólo ale nedokázal dotáhnout k brankovému zakončení.Ve chvíli kdy se rozmýšlel jestli vystřelí nebo přihraje úplně volnému Moravcovi, mu vracející obránce stačil míč vypíchnout na roh.V 75min. trenér Hořínek opět střídal.Chlapce nahradil Arandič.Konec zápasu se už dohrával v klidu.Hosté si za celý druhý poločas nevytvořili jedinou brankovou příležitost.S centrovanými míči do našeho vápna si naše obrana bez problému poradila.Naše vítězství bylo zasloužené protože jsme byli po celé utkání lepším mužstvem.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019