FK ČECHIE KRALUPY : Záryby,,B“ 2:2(0:1) p.k. 6:7

25.4.2016

FK ČECHIE KRALUPY : Záryby,,B“  2:2(0:1) p.k. 6:7

 

Branky: Kovář 2x

 

Sestava:

                                           Hropko

                       Mynařík   Vlk   Prejza   Pokorný

                       Všolák    Sluka  Havel  Měchura

                                    Kovář  Gospodinov

 

Střídali: Arandič

 

V sobotu 16.4. jsme na domácí půdě hostili Záryby,,B“.Utkání začalo zajímavě. Už v 5min. se Gospodinov řítil sám na brankáře hostí, ale nedokázal ho překonat.To se podařilo hostům hned z protiútoku a prohrávali jsme 0:1.Po tomto góle byla hra neslaná nemastná, hosté nikam nepospíchali a my jsme nebyli schopni něco vytvořit.Jedinou střelu vyslal Gospodinov ve 26min., ale hosté odvrátili na roh z kterého jsme nic nevytěžili.

Do druhého poločasu trenér Hořínek provedl změny v rozestavení našeho mužstva a hned se hra zlepšila a přicházeli šance.V 51min. jsme rozehrávali rohový kop, hlavičku Pokorného stačil brankář vyrazit, ale na dorážku Kováře nestačil 1:1.Najednou se nám hra začala dařit, soupeře jsme přitlačili a bylo jen otázkou času kdy dáme druhý gól.To se povedlo v 57min, Vlk krásně uvolnil Kováře a ten s přehledem proměnil 2:1.V 70min. mohl Kovář dát třetí gól, ale nedokázal Vlkův centr dostat do branky(střela šla nad).V 71min. hosté podnikli protiútok, který naše obrana zastavila faulem.Hosté kopali tr.kop a zahráli ho výborně, na umístěnou střelu Hropko nestačil a bylo srovnáno 2:2.Naše mužstvo se nadechlo k náporu a chtělo vyhrát, obrovské šance jsme ale nedokázali proměnit,Arandič po uvolnění od Vlka střílel těsně vedle,Prejza po rohovém kopu rozezvučel břevno. Náš nápor zabrzdil Kovář, který po nesmyslném faulu dostal druhou žl.kartu a následovala karta červená, v sezóně již třetí.Trochu by se měl chlapec zamyslet aby si uvědomil, že oslabuje kolektiv.Naše mužstvo z toho bylo chvíli rozhozené a málem jsme dostali třetí gól.Po chybě obrany šel hostující hráč sám na Hropka, ale nedokázal ho překonat.Utkání skončilo nerozhodně a tak se kopaly pokutové kopy. Tato disciplína nám nesedí a opět jsme prohráli 6:7.

Za nás proměnili: Vlk, Havel, Všolák, Mynařík, Měchura, Prejza, Neproměnili : Pokorný, Arandič

 

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy